Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 45
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:01, Poniedziałek, 17 sierpnia 2020. Imieniny: Żanny, Mirona, Jacka. Słońce wstało dziś o 05:27. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 14 godzin i 46 minut, w zenicie znajdzie się o 12:50 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:14. Ciemna noc zapadnie o 21:47, ale gwiazd można wypatrywać od 20:54.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:0...
  • 31
  • Odpowiedz
Dzień dobry, na szybko bo padam na twarz. W piąteczek będę ale zdalnie. Mam dentystę w swoim mieście i muszę wrócić plus umówiłam się do okulisty. Dzwoniłam do administracji celem umówienia się na wymianę zaworów, którą sami sobie wymyślili i usłyszałam: to MY się umawiamy z panią, a nie pani z nami xDDD fajny ten kraj, taki niezbyt dla ludzi xD

Myślałam o jakimś plenerze dodatkowo albo night drive. Nie mniej temat
  • Odpowiedz
@wynalazek_one aahahaha, tego się nie spodziewałam XD Poetycko i dosadnie jednocześnie.

@Dziesion mój niebieski czasem coś zostawi w torbie po dyżurach - umarynuje się w cieple taki pojemnik po żarełku to też wali niemiłosiernie.

@Hansim33 złodziei pasztecików i kepuczu razić bezwzględnie prądem! Kiedyś miałam współlokatora, ktory mi kotlety z kurczaka notorycznie kradł. W końcu zrobiłam super-szatańsko-pikantne i chyba do niego dotarło że po cudze się lap nie wyciąga bez pytania. Mógł pomoc
shittysupport - @wynalazekone aahahaha, tego się nie spodziewałam XD Poetycko i dosad...

źródło: comment_1597687587EKevLB2uu0g9JxUkdwrEF4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz