Wpis z mikrobloga

Nigdzie mirki nie mogę znaleźć porównania aktualnych cen za domeny.
Chciałbym przenieść domenę .pl tam gdzie najtaniej będzie za przedłużenie.
Myślę nad ovh.pl bo inni to parodia 100zł i w górę
Jeśli macie jakieś aktualne porównanie lub orientujecie się gdzie najbardziej jest to opłacalne to czekam na komentarze
(ps.podajcie od razu cenę za odnowienie :))
#domena #hosting #vps #transfer #domeny #komputery
  • 20
@piotrek-net: Jest trochę dramat a nawet bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż widzę że hosting za free do domeny może się przydać na ovh
Jest to bardzo mała stronka
A tutaj na seohost że 94,71zł na rok hosting ( ͡º ͜ʖ͡º)
-----
O najtańszy 57,81zł
Czekam na dalsze propozycje ;)
@Dibhala: Hosting to drugorzędna sprawa obecnie się rozglądam bo mam na vps stronke.
Poza tym to nie moja wina tylko hostingów w PL że nie umieją być konkurencyjni ;)
@SET: Domeny tylko i wyłącznie OVH ze strefą DNS w cloudflare. 55 zł brutto bez żadnego januszowania jak w innych hostingach, kupujesz i śpisz spokojnie bo nie przyjdzie Ci list że do zapłaty masz 300 zł
@SET: Też tak robiłem, ale przeniosłem się do mydevil bo u nich kilka razy w roku jest promocja 50% i na to jeszcze reflink 20% i masz za 150 zł rocznie hosting MD2 i wtedy żyjesz jak król. Kilka minut na ustawienie i przeniesienie wszystkiego i więcej palcem nie musisz kiwnąć
@piotrek-net: ten unixstorm to chyba był dobry 20 lat temu a nie w 2020. Za 150 zł rocznie 2GB pojemności, miesięczny limit 20GB 1 konto mailowe i 1 baza mysql? trochę smiech na sali oferta.

W mydevil za 160 (a jak się załapiesz na rabat 50% to 80 zł) masz 20GB pojemności, dostęp ssh, ile chcesz baz, transferu, maili i pełno innych pierdół
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotrek-net: @sha128: Znalazłem jeszcze inne hostingi w PL całkiem tanie bez ukrytych kosztów.Z hostingiem narazie się wstrzymuję bo mam vps.
Dziękuję wszystkim za rady ()
Z domeną też muszę poczekać bo bralem za darmo i nie wydadzą kodu przeniesienia bez jednego przedłużenia u nich.