Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozstałem się z pierwszą wspaniałą dziewczyną bo nie mogła zajść w ciążę. Poznałem drugą wspaniałą dziewczynę i ta sama sytuacja. Życie to niezła #!$%@? jest. Tym razem nie chce już nikogo krzywdzić i nie zostawię jej, najwyżej nie będę mieć potomstwa. Najgorsze w tym wszystkim jest jej spojrzenie, które krzyczy że czuje się przez to wybrakowana i ten smutek, że nie może dać mi potomstwa.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3d05dd8fce6809e1a689f4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież zawsze jest metoda sztucznego zapłodnienia, albo możecie adoptować dziecko. To nie koniec świata, jak ją kochasz to nie powinieneś jej zostawiać z takiego powodu tylko wspierać ją na każdym kroku, zapewniać, że to nie koniec świata przecież a Ty egoistycznie podchodzisz do tego. Jeśli to nie bait to masz dużo jeszcze do nadrobienia w zakresie związków bo to nie polega na tym, że jak czegoś nie dostajesz to wymieniasz
@AnonimoweMirkoWyznania: > najwyżej nie będę mieć potomstwa

Nie podchodź tak do tego. Jeśli naprawdę pragniesz dzieci, pełnej rodziny to ie rezygnuj z tego, bo jeśli się okaże, że nie będziesz ich miał z winy tej kobiety, to staniesz się frustratem i spieprzysz sobie i jej życie. Nie ma nic złego w tym, że chcesz mieć dzieci. Nie będzie nic złego w tym, że nie będziesz chciał adoptować. Nie będzie także nic