Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Powiem tak. #!$%@? jest robienie zdjęć tyłkom chłopaków czy dziewczyn a jeszcze bardziej #!$%@? jest wstawianie ich do internetu. Przestańcie #!$%@?ć że mogła nie ubierać się jak ""ladacznica"" bo trafiają tu dziewczyny W JEANSACH. Skończcie mówić ludziom jak mają wyglądać, niech każdy ubiera się jak chce. Kilka osób stwierdziło że dziewczyny oburzają się jak oblech je klepnie w tyłek ale jeżeli jest to chad to się uśmiechają. No #!$%@? to tak nie
* kobiety malują się, ubierają się i coś tam jeszcze nie dla siebie tylko dla mężczyzn - bezpośrednio (mężczyzna się za nimi ogląda) albo pośrednio czyli kiedy chce być ładniejsza od innych kobiet, w domyśle po to aby potencjalny fajny mężczyzna wybrał ją jako najlepszą sztukę
* robienie zdjęć komukolwiek albo jakiejkolwiek części czyjegokolwiek ciała bez jego zgody jest #!$%@?

Pozdrawiam, nie róbcie #!$%@? z logiki wszystkie strony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tranek: że co mają laski z insta do prawdziwego życia? Dla lasek z insta to praca by pokazywać swoje cielsko jak modelki lub dziwki i ściągać uwagę przegrywow by kasę z nich ciągnąć. Jaki interes ma laska w sklepu która zaloży zwykle dżinsy? Xd weźcie się ogranijcie z tą nienawiścią do kobiet. Do tego laski też ubierają stroje kąpielowe i to dlatego, że jest gorąco i chcą się wykąpać, a nie
ta. duży dekolt dla siebie, pół kilo tapety dla siebie, pół tylka na wierzchu dla siebie.

Normlanie dla siebie. Jakby kobity chciały uniknąć obleśnych spojrzeń, to wystarczyłoby się ubierać skromniej.

Aczkolwiek jestem zdania, że robienie zdjęć tyłków randomowych lasek i wrzucanie ja na jakiś portal to #!$%@? na maksa.


@rebahr: To wiadomo, wszystko dla siebie. Na grupie dziewczyny bez taboo było to widać. 17-20 latki piszące, że dały dupy dwucyfrowej ilości
@C3LIN3: oczywiście, że ubieracie się "dla siebie", bo podświadomie macie uciechę, że inni widzą jak zajebiście wyglądacie i wam to podbija ego xD
Żadna nigdy się nie przyzna, że prezentuje się po to, żeby inni ją oglądali xD w domu laski chodzą w dresach, dopiero na miasto się odpicowują i każda będzie się zaklinać, że to wszystko dla siebie, bo są tak nieświadome, że nawet nie mają pojęcia jak działa ich
@szubiduba: nie chcę się kłócić po raz kolejny dla kogo ubierają się kobiety. Ja ubieram się dla siebie i nie raz wychodziłam poza dom w dresach, o wiele za dużych koszulkach itd.
Co innego spojrzenie a co innego ślinienie się bo zobaczyło się kawałek ciała. Od kiedy noszenie stanika to obowiązek? Jak pisałam wcześniej co innego jak zwyczajnie spojrzy a co innego jak zacznie ślinić się bo zobaczył sutka przez prześwitującą
@Gilbert_Prukwa

To wiadomo, wszystko dla siebie. Na grupie dziewczyny bez taboo było to widać. 17-20 latki piszące, że dały dupy dwucyfrowej ilości kolesi


A co w tym złego że przespały się z kilkoma facetami? Jeżeli obie strony wyraziły zgodę to nie widzę żadnego problemu. Nie każdy traktuje seks jak coś wyjątkowego

13 latki piszące o seksie itd


WDŻ w naszym kraju kuleje a rodzice nie raz nie chcą poruszać tematu seksu a
@C3LIN3:

Od kiedy noszenie stanika to obowiązek?


Od nigdy, ale w oficjalnych sytuacjach to może nie przejść, ciekawe dlaczego :))

Przepraszam to faceci są zwierzętami


Tak
No sorry, rozbieranie się do stopnia, że ma się odsłonięte czysto erotyczne części ciała powoduje i będzie powodowało reakcję u mężczyzn, bo tak są #!$%@? zaprogramowani xD trochę empatii serio, faceci w otoczeniu roznegliżowanych kobiet nawet nie mogą się skupić, bo ich podniecacie lol, serio
@szubiduba:

Od nigdy, ale w oficjalnych sytuacjach to może nie przejść, ciekawe dlaczego :))


Pisałaś o wyjściu poza dom, które wcale nie musi być oficjalną sytuacją xd Zresztą nie widzę problemu aby kobieta nie ubierała stanika nawet w oficjalnej sytuacji

Tak. No sorry, rozbieranie się do stopnia, że ma się odsłonięte czysto erotyczne części ciała powoduje i będzie powodowało reakcję u mężczyzn, bo tak są #!$%@? zaprogramowani xD trochę empatii serio,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klauiel: standard, w internecie płaczą, bo ktoś im zdjęcie zrobił ale jak już same ubierają się tak, że cyc wystaje aż do suta a nogawka odsłania pośladek goły, to jest git.
I jakby się kobiety ubierały tylko dla siebie to ubierałyby się przede wszystkim WYGODNIE. Czyli nie stringi, obcasy czy obcisłe bluzki xD
Chociaż bicie konia do fotek randomowych dziewczyn rzeczywiście jest dalekie od normalności.
@buczubuczu:

standard, w internecie płaczą, bo ktoś im zdjęcie zrobił ale jak już same ubierają się tak, że cyc wystaje aż do suta a nogawka odsłania pośladek goły, to jest git.


Rozumiem że jeżeli ubiera się kobieta tak że widać pośladki/piersi to masz prawo zrobić jej zdjęcie i wrzucić do internetu? Zresztą trafiały tu kobiety UBRANE W JEANSY

I jakby się kobiety ubierały tylko dla siebie to ubierałyby się przede wszystkim
@tranek: uwaga zdradzę wam tajemnice spermiarze. Tak, laski ubierają się tak żebyś sobie biedaku chociaż popatrzył i mógł podziwiać, ale nikt nie daje ci prawa robienia zdjęć czyjejś dupy i wstawiania do internetu, elo przegrywie


@kamyczeq zdjęcia tłumów, krajobrazu z ludźmi można legalnie wrzucać, więc czemu by nie? O ile na zdjęciu jest więcej niż 1 osoba.

Ludzie wrzucają tutaj zdjęcia bez twarzy, anonimowe, więc niby komu się tutaj krzywda dzieje?
Przestańcie #!$%@?ć że mogła nie ubierać się jak ""ladacznica"" bo trafiają tu dziewczyny W JEANSACH.


@C3LIN3 dziwnym trafem chodzi o dżinsy tak obcisłe, że widać cały kształt tyłka, ew. zmieniony przez krój dżinsów, ale zawsze widać DUŻO.
Czy wy #!$%@? serio nie potraficie żyć bez pokazywania własnych dup na ulicy? Czy faceci chodzą w legginsach po mieście? A może w takich krótkich spodenkach, że im pośladki wystają?

Czemu do was nic nie
Przepraszam to faceci są zwierzętami że nie mogą powstrzymać się od ślinienia się na widok sutka czy powstrzymania się od obleśnego komentarza?


@C3LIN3 nikt się nie ślini. A czy te kobiety, znając reakcje mężczyzn (i części kobiet), nie potrafią się powstrzymać przed pokazywaniem tyłka w miejscach publicznych jak zwierzęta, skoro przeszkadza im patrzenie się? Faceci potrafią się powstrzymać, to czemu kobiety nie? Nikt się nie gapi na tyłki w luźnych spodniach, ani
Ale gdzie ja się przyczepiłam tego że mu stanie? Nie mają nad tym kontroli ¯(ツ)


@C3LIN3 tylko wyobraź sobie, że to jest problem, bo to bardzo widać. Co jakby rzeczywiście w autobusie przy dzieciach komuś...? Człowiek musiałby się chować, albo zasłaniać. Ciebie to pewnie tylko bawi, bo to nie twój problem. Takie sytuacje oczywiście zapewne są rzadkie (chociaż u nastolatków na pewno się zdarzają), bo można się powstrzymać, ale to
@srogie_ciasteczko:

dziwnym trafem chodzi o dżinsy tak obcisłe, że widać cały kształt tyłka, ew. zmieniony przez krój dżinsów, ale zawsze widać DUŻO.


#!$%@? nie wierze XDDDD Krótkie spodenki źle, krótka spódniczka źle, jeansy źle. Pisze po raz kolejny, PRZESTAŃCIE #!$%@?Ć LUDZIOM JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ.

Czy wy #!$%@? serio nie potraficie żyć bez pokazywania własnych dup na ulicy? Czy faceci chodzą w legginsach po mieście? A może w takich krótkich spodenkach, że
@Gilbert_Prukwa:

Faktycznie 13 latki piszące o swoim seksie to normalna rzecz.


Nie pisałeś że 13 latki piszą O SWOIM SEKSIE. Może zamiast je wyzywać lepiej (jeżeli ma w planach stracić dziewictwo) powiedzieć jej żeby poczekała? A jeżeli i tak nie chce poczekać to powiedzieć żeby chociaż użyła prezerwatyw?

I tak ruchanie sie na lewo i prawo nie jest dobre ani fajne


Dla ciebie nie jest a dla innych jest. Może ci
#!$%@? nie wierze XDDDD Krótkie spodenki źle, krótka spódniczka źle, jeansy źle. Pisze po raz kolejny, PRZESTAŃCIE #!$%@?Ć LUDZIOM JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ.


@C3LIN3 Jedyne co masz do wyboru, to spodenki odsłaniające pośladki, spódniczki, takie że jak usiądziesz to majtki widać i spodnie obcisłe na maksa? Nic innego nie ma w twojej garderobie? Później jest już tylko zbroja??
Są normalne dziewczyny, które jakoś nie ubierają się jakby szły do klienta na godzinę.

#!$%@?
@srogie_ciasteczko:

Jedyne co masz do wyboru, to spodenki odsłaniające pośladki, spódniczki, takie że jak usiądziesz to majtki widać i spodnie obcisłe na maksa? Nic innego nie ma w twojej garderobie? Później jest już tylko zbroja??

Są normalne dziewczyny, które jakoś nie ubierają się jakby szły do klienta na godzinę.

Pisałam wcześniej że ja się w takie rzeczy nie ubieram ale nie mam problemu jeżeli widzę że ktoś takie rzeczy ubrał (w
Pisałam wcześniej że ja się w takie rzeczy nie ubieram ale nie mam problemu jeżeli widzę że ktoś takie rzeczy ubrał


@C3LIN3 czyli nie podnieca cię widok półnagich dziewczyn i #!$%@? nie możesz zrozumieć, że facetów już tak? I dlatego to problem, bo gdzie nie pójdziesz to seksualizacja na każdym kroku i później jeszcze takie dziewczyny narzekają, że to faceci je seksualizują!!! Nawet sama to robisz, facet który się patrzy to od
@srogie_ciasteczko:

czyli nie podnieca cię widok półnagich dziewczyn i #!$%@? nie możesz zrozumieć, że facetów już tak? I dlatego to problem, bo gdzie nie pójdziesz to seksualizacja na każdym kroku i później jeszcze takie dziewczyny narzekają, że to faceci je seksualizują!!! Nawet sama to robisz, facet który się patrzy to od razy świnia, co się ślini i wymyślasz niestworzone rzeczy, żeby takiego obrazić i wytknąć.


#!$%@?. Rozumiem że ich to podnieca
@C3LIN3 tylko się powtarzasz i nic do ciebie nie dociera, a jak już jest fakt, któremu nie możesz zaprzeczyć, to tylko zrobisz unik i nie odpowiesz na niego. O tak, rodzice pozwolili dzieciom odsłaniać pośladki, na pewno, nie ma problemu. Chyba jacyś pato-rodzice, tak jak matka mojej koleżanki, która wciskała jej tabletki antykoncepcyjne w wieku 12 lat, żeby się mogła bzykać, bo sama nie wiadomo ilu facetów miała. A na własnego męża
@srogie_ciasteczko

tylko się powtarzasz i nic do ciebie nie dociera, a jak już jest fakt, któremu nie możesz zaprzeczyć, to tylko zrobisz unik i nie odpowiesz na niego.


Gdzie był z twojej strony jakikolwiek fakt? Chciałam zakończyć dyskusję bo mam wrażenie że nie czytasz moich komentarzy i muszę 10 razy powtarzać to samo XD, wybierasz sobie urywki na które masz jakąkolwiek odpowiedź itd. (pisałam wyżej)

O tak, rodzice pozwolili dzieciom odsłaniać pośladki,
To nie jest moje dziecko, a więc nie mój problem.


@C3LIN3 a ci robiący zdjęcia z ukrycia, to są twoje dzieci? Albo te dziewczyny? Nie, więc czemu jesteś hipokrytką i nimi się interesujesz? Jesteś na którymś zdjęciu? Nie? Więc "nie twój problem"!!!

(seksualizacja KOGOKOLWIEK jest #!$%@?).


Niech jeszcze tylko trybik w twojej głowie zaskoczy, że kobiety się seksualizują tam gdzie nie powinny i że odsłanianie części ciała, powszechnie uznawanych za seksowne, takie
@srogie_ciasteczko:

a ci robiący zdjęcia z ukrycia, to są twoje dzieci? Albo te dziewczyny? Nie, więc czemu jesteś hipokrytką i nimi się interesujesz? Jesteś na którymś zdjęciu? Nie? Więc "nie twój problem"!!!


Skąd wiesz że nie ma mnie na żadnym zdjęciu XD Dzieci chodzące z odkrytym tyłkiem nie szkodzą NIKOMU osoby robiące zdjęcia owszem dlatego się nimi interesuje (nie będę pisała po raz kolejny jak bo pisałam to już chyba z
BO SĄ DZIEĆMI A ROBIENIE Z DZIECI OBIEKTU SEKSUALNEGO JEST W #!$%@? NIEPOKOJĄCE


@C3LIN3 Brawo, w końcu coś zaiskrzyło. Dzieci nie powinny się tak ubierać, bo taki skąpy ubiór ma na celu seksualizację, a dzieci w szczególności nie powinno się seksualizować. I tak samo starsze dziewczyny nie powinny na każdym kroku "robić z siebie obiekt seksualny", jak sama napisałaś.

Skąd wiesz że nie ma mnie na żadnym zdjęciu XD


Jesteś, czy nie