Wpis z mikrobloga

Calkowicie powazne pytanie

Dlaczego polsat ciagle trzyma Silv4na?

-Ma irytujacy glos

-Skale cringu u niego wywala z kazdym meczem

-Ma prawie zerowa wiedze o grze

-Potrafi sie drzec tak, ze trzeba przyciszac transmisje

-Community go nie cierpi

-Jedyne co potrafi to szybko mowic

Juz Dis lepiej ELS komentowal, nie moge uwierzyc,ze ktos tam od gory mu jeszcze placi za to.

#leagueoflegends
  • 7
@Frycek098: XDDDDD Nie ma #!$%@?,ze on tam nie jest przez znajomosci. Inna opcja moze byc to,ze jest tani, aczkolwiek watpie w to. Juz lepiej miec 1 mniej niz kogos takiego jak on. Bardzo realistyczna opcja jest to,ze sam polsat za bardzo nie ogarnia jak bardzo jest beznadziejny i polega na slowach jego kolegow ktorzy im mowia,ze wszystko jest spoko a na czacie to tylko smieszki ( ͡° ͜ʖ ͡
@Vezz: dzisiaj widziałem jak mody na chacie banowały za pastę o starym i silvanie XD swoją drogą to idalnym połączeniem wiedzy o grze i śmieszkowania jest Fryderyk Veegie Kozioł, ale polsat chcąc nie chcąc wziął takiego silvana, który nie ma żadnej z tych cech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Silvan po prostu jest jednym z elementów show. Każdy tam ma jakaś rolę która wypełnia i wydaje mi się że dzięki Silvanowi mamy akurat dobry kontrast między nim, a na przykład takim Avahirem, dzięki czemu ten drugi mocniej wybrzmiewa na transmisjach jako rzeczowy, mający dużą wiedzę o grze i płynny w komentowaniu. Wydaje mi się że działa to mniej więcej tak:

TheFakeOne - ten chłop od Korei, potężna wiedza na temat przeciwkow