Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 37
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:00, Piątek, 21 sierpnia 2020. Imieniny: Joanny, Kazimiery, Piusa. Słońce wstało dziś o 05:34. Świecić będzie 14 godzin i 30 minut, w zenicie znajdzie się o 12:50 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:05. Ciemna noc zapadnie o 21:35, ale gwiazd można wypatrywać od 20:44.
  • 23
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33
Dzień dobry!
Ja na Żuławach to już weekend mam. Podobno zapowiada się gorący dzień, ale jak na razie nic nie zapowiada aby tak było bo jest pochmurno. Już wstaliśmy bo starszy na ostatni dzień półkolonii wodnych w Elblągu więc trzeba przywieźć dziecko.
Na 15 termin BMW
Dźin dybry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo

Eh, znowu ma być ukrop, ale z tego co mówi kolega @Kruchevski to ma być ostatni taki weekend, a potem to już z górki ( ʖ̯) Wczoraj był spacer, byłam ukontentowana,
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: i reszta. Dzień dobry! Miłego piątku wszystkim życzę! :-)
Postaram się dziś pojawić, ale nie gwarantuje Kochani.

@wynalazek_one: Rzeczywiście tak czasem zdarza mi się mówić ;-) Ode mnie dziś coś z
@Pjotsze: Panie, to były czasy :)

@wynalazek_one - udanego urlopu:) aż się rozmiarzylam na widok Mczka :)

Piateczku z górki bez większych wybojów i do zoba wieczorna porą :)

@algus @AllGoesWrong @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Jurgen_Van_Beethoven @unizony_czlonek @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Dddkop @Dioddy @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @micke @omi-omi @Hansim33 @mobutu2 @keisezrG @petla_sprzezenia
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D
Dzień dobry przy piątku, nie miałem jakoś weny pisać w tym tygodniu. Niestety nie mam też dobrych informacji co do mojej obecności wieczorem. Kumple z którymi dawno się nie widziałem zaprosili nad Wartę i nie będę miał raczej możliwości wbić choć na chwilę. Bawcie się dobrze, miłego wieczoru i