Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 37
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:00, Piątek, 21 sierpnia 2020. Imieniny: Joanny, Kazimiery, Piusa. Słońce wstało dziś o 05:34. Świecić będzie 14 godzin i 30 minut, w zenicie znajdzie się o 12:50 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:05. Ciemna noc zapadnie o 21:35, ale gwiazd można wypatrywać od 20:44.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa ...
  • 23
  • Odpowiedz
no dzien dobry dzisiej na 8 do pracy i staje juz za chwile jeny ale te noce juz chlodne sie tutaj zrobily no i milego dnia dla was i tak dalej dobra narazie
  • Odpowiedz
Dzień dobry, piatunio.... Ja dziś będę nic wiem o której a im później będę tym krócej. Praca jutro a na dodatek jeszcze muszę na działce kopać pod rury i auto ojca ogarnąć bo sprzedaje¯_(ツ)_/¯ niee chce mi się nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) miłego dnia, siła!(òóˇ)
  • Odpowiedz
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33
Dzień dobry!
Ja na Żuławach to już weekend mam. Podobno zapowiada się gorący dzień, ale jak na razie nic nie zapowiada aby tak było bo jest pochmurno. Już wstaliśmy bo starszy na ostatni dzień półkolonii wodnych w Elblągu więc trzeba przywieźć dziecko.
Na 15 termin BMW
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
  • Odpowiedz
Dźin dybry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo

Eh, znowu ma być ukrop, ale z tego co mówi kolega @Kruchevski to ma być ostatni taki weekend, a potem to już z górki ( ʖ̯) Wczoraj był spacer, byłam ukontentowana,
  • Odpowiedz
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: i reszta. Dzień dobry! Miłego piątku wszystkim życzę! :-)
Postaram się dziś pojawić, ale nie gwarantuje Kochani.

@wynalazek_one: Rzeczywiście tak czasem zdarza mi się mówić ;-) Ode mnie dziś coś z
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
  • Odpowiedz
@Pjotsze: Panie, to były czasy :)

@wynalazek_one - udanego urlopu:) aż się rozmiarzylam na widok Mczka :)

Piateczku z górki bez większych wybojów i do zoba wieczorna porą :)

@algus @AllGoesWrong @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Jurgen_Van_Beethoven @unizony_czlonek @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Dddkop @Dioddy @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @micke @omi-omi @Hansim33 @mobutu2 @keisezrG @petla_sprzezenia
  • Odpowiedz
@Pjotsze oj były czasy, to se nevrati! Teraz mam Spotify i Was od nowych melodii. Grałem, szarpałem za struny, dzisiaj rano na gitarze elektrycznej mojego młodego pierworodnego. Ale czad!
Jeżeli ktoś ma możliwość tak ta przystań po drugiej stronie rzeki Elbląg jest za darmo. Za darmo jest prąd i woda. Miasto płaci.
  • Odpowiedz