Wpis z mikrobloga

Ej to jakaś zmasowana akcja anty #gusto chyba xDDD Wrzucają wpisy, plusują sobie nawzajem xDDD

Ta @milejska się zorientowała, że wpis wszedł w gorące, to dodała mnie od razu na czarno, żebym nie mógł nic odpisać xD

No nic, wkleję tutaj:

@milejska: Ty nie napisałaś "milejskiej nie smakują żelki gusto" tylko "żelki gusto są niesmaczne". Czyli tak, jakbyś podeszła do np. miłośnika muzyki country, powiedziała "country jest #!$%@?", a potem jak już Cię bijo gitarami, to się tłumaczysz, że przecież chodziło Ci tylko i wyłącznie o wyrażenie swojej indywidualnej opinii i panowie przecież wyciągnijcie gitary z dup ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisałaś celową prowokację i jesteś zdziwiona reakcjami? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przyznam, że striggerowała mnie tak naprawdę tylko jedna rzecz - sugerujesz, że wprowadzamy na rynek wadliwe produkty:

Albo trafiłam na wadliwą partię przeznaczona na biedronke


Co do #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za to powinnaś oficjalnie przeprosić zarówno nas, jak i Biedronkę. Nie wnikam, jakie umowy mają z innymi dostawcami, ale nie masz absolutnie żadnych podstaw, aby w ogóle sugerować jakieś celowe pogarszanie produktu.

Wracając do Twojego mema, doskonale sobie zdaję sprawę, że na świecie istnieją ludzie, dla których żelki Gusto są po prostu #!$%@?. Posłużę się truizmem, ale może warto przypomnieć - ogólnie to nie istnieje rzecz do jedzenia, która smakuje wszystkim. Sam napisałem przewodnik dla klientów, aby każdy mógł sobie przeczytać, zanim kupi:

https://www.wykop.pl/link/5552181/comment/78308539/#comment-78308539

Oczywiście nie każę tego nikomu czytać przed zakupem i klikać checkboxa, że się zapoznał XDDD ale chyba widać gołym okiem, że nie próbuję tworzyć fikcji. Tenże przewodnik aktualizuję i niebawem pewnie nawet zawiśnie w naszym sklepie.

Generalnie, to dosyć regularnie wpadają na mirko posty krytyczne i staram się nie udzielać. Nie wiem, co mnie tutaj podkusiło xD Kończy się to zawsze takim odbiorem, nieważne, co bym napisał:

Ktos smial skrytykowac te zelki i juz pan producent oburzony


XD no, a jak, sam żem mieszoł rzelka a jakieś dzieciaki w internetach bedo mojo ciezka robota szkalować? Prędzej sam się zmielę na żelatynę ( ͡ ͜ʖ ͡)
ecco - Ej to jakaś zmasowana akcja anty #gusto chyba xDDD Wrzucają wpisy, plusują sob...

źródło: comment_1598281594Q5l6hXuNGmxpbwudjxcQ85.jpg

Pobierz
  • 142