Wpis z mikrobloga

@Stafford: Zrozumiałem ;) Chciałem zwrócić uwagę, że to jednak tylko kwestia podejścia. W tej sytuacji jeden dogada się i ze starszymi i młodszymi bo znajdzie punkty styczne i odpowiednio pokieruje rozmowę. Drugi natomiast da się zgasić na starcie, że jest gówniarz i się nie zna i rzeczywiście sam w to uwierzy, przestanie próbować, a zamiast tego wrzuci smutną żabę na portal ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°
Pamiętam, mecz na stadionie Narodowym ale tym Narodowym był stadion Śląski. Doping tam był taki ze aż ciarki przechodziły, nawet przy wsparciu Olisadebe przez kibiców ()
często widzę maluchy na ulicach

@klauiel: xD
Teraz maluchy widzi się rzadko, ot zdarzają się raz na jakiś czas. Ty chyba nie wiesz, co to znaczy "często widzieć maluchy na ulicach", jeszcze na początku lat 2000 te auta były tak wszechobecne, że stały na praktycznie każdym parkingu, a stojąc przy ruchliwej ulicy mogłeś bawić się w liczenie ile sztuk przejedzie w kilka minut. Tak było 20 lat temu, a w czasach
źródło: comment_15984456758afkq4fbFAiu23WCGF8a77.jpg
@Ikarus_260: Wczoraj mijałem malucha na drodze ba nawet pare razy tez go prowadziłem a jak grał Olisadebe który dla mnie jest biały tez nie pamietam. Wiem tylko ze w fife 06 miał #!$%@? ovrl bo aż 85 i grał w koniczynkach wtedy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grastanislaw: ja jadłem pomidorówkę z makaronem podczas oglądania po powrocie ze szkoły jak jedna wieża się pali i jak w drugą się #!$%@? ten drugi.
Wydaje mi się, że ten drugi to widziałem na relacji na żywo ale tego już nie jestem pewien.
@Gronie ja wróciłem ze szkoły, ojciec w salonie na ziemi przy telewizorze kucał (pozycja na "coś ważnego w telewizji") i krążył między kuchnią, bo frytki smażył na obiad ( ͡º ͜ʖ͡º)