Wpis z mikrobloga

Przed momentem odebrałem żelki od #gusto które postanowiłem zakupić poprzez aferę "ŻELKOWĄ" wywołaną przez niejaką Milicyjną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak jak pisałem w poprzednim poście moim łupem padły rekiny ajs, bananowe pianki oraz miętowe żelki. Przechodząc do samej oceny to

Rekiny ice - fajna miękkość żelunia dla mnie na plus ponieważ nie lubię twardych żelków, zawsze lubiłem też te białe co jest w żelku więc tym bardziej mi siadło, sam smak "ice" też fajniutki ponieważ jestem fanem samych cukierków, słodkość na odpowiednim poziomie, nie jest jakaś przesadzona więc nie muli po zjedzeniu paru.

Bananowe pianki - ahh jak ja lubię ten smak... miękkość również na super poziomie jak to pianka, żelek ma wyraźny bananowy smak co mi odpowiada, w końcu po to je kupiłem, prawda? to co różni je od poprzedników to mega słodycz, jestem fanem słodkiego więc dla mnie nie jest to jakiś problem ale po paru żelkach ma prawo zamulić. Jednakże całokształt na plus! po prostu konsumować trzeba z umiarem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnie to miętowe żelki - no tutaj kwestia twardości jest taka sama jak w rekinach ajs, nie są to żelki na których złamiecie zęby albo będziecie mieli problem z przegryzieniem. Konsystencja tego żelka jest jak najbardziej typowa więc spotkało mnie najmniejsze zaskoczenie, ale ten smak... unikalny, pierwszy raz jadłem żelki po zjedzeniu których miałem uczucie jakbym skonsumował gumę miętową - serio, fajny smaczek polecam każdemu do testu

Jako całokształt super sprawa, nie zawiodłem się :) #zelki
  • 13
@kezcalag: zawołać na radioaktywne? ( ͡º ͜ʖ͡º) smerfnego smaku chyba nikt nie ogarnia, zagiąłem pytaniem co to tak naprawdę za smak przedstawiciela dostawcy xD nie wiedział, co powiedzieć xD
@NZXD: w sumie jak spojrzałem obiektywnie to trudno się nie zgodzić XD nie było to ustawiane, Mirek prawilnie zapłacił, dostał paczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a że napisał miłą recenzję to pozostaje mi dziękować ¯\_(ツ)_/¯
zawsze mam lekki dyskomfort na myśl, że mamy w ofercie coś, czego nie mogę przełknąć, a gdzieś tam są osoby, którym to smakuje


@ecco: miej na uwadze, że ludziom smakują dętki z haribo, a te miętowe nie są takie złe nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)