Wpis z mikrobloga

@N4ght: dam ci dobra rade, moze dzieki temu kiedys na twoim plaskim mozgu pojawia sie w koncu jakies drobne zmarszczki.

Jak widzisz jakies zjawisko, ktore przeczy chlopskiej intuicji to postaraj sie na poczatek zglebic temat I sprobuj znalezc wytlumaczenie, ktore bedzie zgodne z przyjetym pojmowaniem swiata. Wiele z tych waszych obserwacji mozna wytlumaczyc siegajac do prostych zaleznosci matematycznych I fizycznych.

Sieganie od razu po wytlumaczenia z kategorii "z dupy" swiadczyc moze
@N4ght:

odstaw ćpanie. Weź się z robotę

Wyhoduj jaja

Poderwij laskę

Splodz dziecko

Kup auto

Itp. a ty pierddolsiz śmieci w necie


@MarlenkaIQ30: HAHAHAHAHHAHA xDDDDDDDDD

Normik moralfag udajacy rozowa na wykopie xD

Pracuje zarabiam, czasem ciupciam a ty sie zesrales/zesralas nad tym jak mam zyc czy o co tutaj chodzi xDDDD

A i mam samochod xD #!$%@? takie niesamowite miec samochod tak? xD To jakies kryteria i koncepty ktorych spelnienie
@N4ght: 4 w nicku to iloraz inteligencji?


@Ferengi: o jest i multi xD

Sorry ale to ona(on?/troll?) ma w nicku IQ30 xDDDDDDDDDD

Ja tylko możliwie konstruktywnie odpowiedziałem na jakiś #!$%@? komentarz w klimatach argumentum ad personam xD
@ogladacz: skończony idioto, dyfrakcja w tym przypadku nie ma nic do rzeczy, tutaj mamy do czynienia z efektem perspektywy - zwykła iluzja optyczna dająca wrażenie, jakby źródło promieni znajdowało się zaraz za chmurami. Jak patrzysz się głupku np. na tory to im są dalej tym bardziej się zbiegają ku sobie, ale w rzeczywistości odległość między torami jest taka sama.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eskor: nie wiem czemu wyzywasz mnie od idiotów, ale pewnie musisz być bardzo mądry, skoro wiesz lepiej króre zjawisko autor miał na myśli. Ja po prostu zauważyłem zjawisko dyfrakcji ponieważ promienie słoneczne rozchodzą się z jednego punktu tworząc szeroki parasol,co stoi w opozycji do faktu który poruszył autor że słońce jest daleko.
@ogladacz: Zasadnicze pytanie brzmi czy już sam wiesz dlaczego jesteś idiotą? Czy dalej masz wątpliwości? Serio pytam bez zgryźliwości. Ciekawi mnie czy jesteś zdolny do autorefleksji.
@ogladacz: ten wpis to festiwal totalnego #!$%@? umysłowego, dokładnie tak jak się spodziewałem.

Teoriami spiskowymi raczej nie interesują się ludzie wykształceni i o wysokiej kulturze, częściej brną w to osoby naiwne które łykają przynętę "poznaj sekret, największa tajemnica świata, nie bądź jak ci nieświadomi idioci" xD

Aż mi niedobrze, ale to może przez tą carbonarę...