Wpis z mikrobloga

Zamówiłem pierścionek w Savicki z całkiem sporym białym szafirem, ale wygląda na dość marnie wykonany wedlug mojego amatorskiego oka. Chciałbym wybrać się do jubilera, który oceni mi czy faktycznie kamień jest kiepski, czy po prostu szafiry takie są. Jeżeli okaże się że faktycznie marny kamień to zwrócę go.
Poleci mi ktoś #jubiler w #warszawa który dokona takiej oceny?
  • 4
@LeopoldStuff: spory biały szafir what could go wrong :)

Już kilka razy pisaliśmy tutaj żeby nie brać bo wygląda po prostu brzydko (taka natura szafiru - podobny do diamentu a jakby nie do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Lepiej wziąć mniejszy diament lub inny kolorowy kamień szlachetny :)

Chcesz to wykonamy dla Ciebie dowolny pierścionek, z czymś co będzie ładnie wyglądać na palcu

Pozdro!
@LeopoldStuff: Szanowny Panie,

Kamienie, które są zakuwane w koronie w naszym sklepie to kamienie naturalne - takimi są też białe szafiry. Kamienie te mają tendencję do matowienia. Co za tym idzie taka biżuteria wymaga szczególnej pielęgnacji i ostrożności przy codziennym użytkowaniu. Należy zdejmować pierścionek do takich czynności jak kremowanie dłoni, mycie naczyń lub inny kontakt ze środkami chemicznymi. Proszę pamiętać, że w naszym sklepie mają Państwo możliwość dożywotniego odświeżenia biżuterii. Napisaliśmy