Wpis z mikrobloga

@TakiTaki: Coś jest nie tak - albo odstaje na całej wysokości w ten sam sposób albo przylega.
Mam taki (podobny) wieszak do dużego TV i ładnie wszystko jest zgrane ze ścianą a jedyny odstęp do dystans samego wieszaka.
Swoją drogą ten TV strasznie wysoko powiesiłeś - naprawdę tak Ci się dobrze to ogląda?
@dzazzio
Uchwyt jest ok. Chodzi o to, że u podstawy TV jest grubszy. Stąd ten efekt. Zrobię tak jak @maxiuu napisał. Chyba kupię jakiś lepszy wieszak, a nie taki za 70 zł.
Tylko pytanie czy znajdę wieszak z podobnym rozstawem śrub w ścianie? Wierciłem dziury w żelbetonie chyba z godzinę.
Cokolwiek byś nie kupował to produkty Hama zawsze będą największym gównem. Może masz ten wieszak do góry nogami? :-D Generalnie to polecam uchwyty z regulacją, wprawdzie tv odstaje bardziej od ściany ale sobie sam ustawiasz pochylenie tv.


@chwed: Bzdury za proszeniem opowiadasz. Nic nie musi odstawać a HAMA ma już wiele lat doświadczenia w robieniu dobrych wieszaków.
Wystarczy kupić odrobinę droższy i lepiej wykonany wieszak tej firmy - ja mam https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/uchwyt-hama-lcd-led-fix-premium-vesa-400x400
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TakiTaki: Samsung no-gap dedykowany do serii QLED z 2018 roku. Raczej nie będzie pasował do innego tv, bo ten telewizor ma około 2cm wycięcie z tyłu właśnie pod ten wieszak