Wpis z mikrobloga

Tę akcję rysowałem ja, Jarząbek. #!$%@? dlaczego Westbrook, z którego i tak schodzi obrońca co akcję nie stal bliżej top of the key a te dwie #!$%@? parówy w prawym cornerze stały tak, ze jeden karzeł przecinał passing lane, broniąc ich obu w pozycjach gdzie nawet podania nie idzie odebrać. Co tam się odjaniepawliło? :)
#nba #okc #rockets
Pobierz i.....S - Tę akcję rysowałem ja, Jarząbek. #!$%@? dlaczego Westbrook, z którego i tak...
źródło: comment_1598945054D7xivQj8agCapQlMw1OORe.jpg
  • 17
@domio111: tam gdzie on sobie swoje iso zaczyna to #!$%@?, ale bez piłki jest totalnie biernym obserwatorem. A nie ma #!$%@? rzutu to pobiegałby... I nie ma znaczenia z kim gra, z PG też #!$%@? dupy nie ruszył.
@iAmTS: no w tym sezonie kiedyś jak popijałem piwko to stwierdziłem że WB jest ostatnio zero jedynkowy. Albo dostanie piłkę i wrzuci nagle z jedynki na 5tke i pójdzie na kosz(w międzyczasie zobaczy 3 obrońców i stwierdzi a hoy wycegle na skrzydło tam zawsze ktoś jest), albo stanie gdzieś niewiadomo po co i gdzie i stoi i patrzy w kosmos szukając zrozumienia dla siebie. Biedny Capela co się na rolował z
@domio111: ciężko jest po tylu latach wyleczyć się z nawyków hero balla, ale jednak płacą mu za to żeby ogarniał jakąś pomoc w ataku ( ͡° ͜ʖ ͡°) ta akcja na screenie wygląda jakby 4 losowych gości dali hardenowi do zespołu XD
@mjkkl: to dało się wykończyć lepiej.

Harden powinien szybciej zdecydować czy może nie próbować zostawić sobie opcji na Tuckera, nie zrobił tego. Westbrook jak widział, ze Harden atakuje z lewej to schodzić w stronę top of the key żeby chociaż zrobić ruch i wymusić decyzję na Shroederze. Ten albo wtedy został by jak stal i Covington w zasadzie podwojony a Russ otwarty (z tego potem albo #!$%@?ć cegłę albo kozioł i
To w zasadzie i tak jest głupie zagranie, bo na kiego #!$%@? Covington stał na high post? Miał grać offball screena dla Gordona w rogu? Jeżeli tak to czemu tego nie zrobił? Jeżeli miał być 3 opcją na przyjęcie podania to czemu nie stał na prawym bloku?


@iAmTS: tutaj w ogóle skoro Gordon miał stać gdzie stał, czyli dalej od rogu to Cov jak najbardziej grający na prawym bloku ani nie
@iAmTS: też w sumie Cov przez to jak stał Westbrook (zaplanowane czy szyli?) nie mógł sam odciągać obrońcy i stretchować na prawego winga więc zdecydował się po prostu ciąć przed obrońcą, ale to nie miało prawa zadziałać, markował już tylko udział w akcji. Stałby na prawym bloku to Galinari nie mógłby pakować painta, albo oddałby te 2 punkty. #!$%@? jakby dwa playsy złożyli w jeden, Westbrook 0 inicjatywy a Harden nie
@piotr-zbies: no niestety... a taki hajs robią Panowie... ale nie zmienia to faktu że ich kibice cały czas liczą że może kiedyś.... A tu BANG witamy w starej szarej rzeczywistości 15 IQ ... no nic trzeba będzie liczyć na Lukę bo dzięki temu chłopakowi znowu oglądam dużo NBA, i pierwszy raz od kiedy oglądam NBA jadę na wagoniku Miami Heat
@domio111: small ball trochę działa w drużynach które rozciągają, mają tego niskiego gościa z obroną na tyle żeby dać sobie radę. Nie trzeba się aż tak martwić o boardy bo dzisiaj crash the glass jest sytuacyjne i wiele zespołów woli bronić breaka niż mocno przeć na dechę. Aczkolwiek jak grasz z gigantami to już ten small ball se w dupie możesz wsadzić w playoffowej koszykówce. Trzeba mieć systemowo świetną obronę, z