Wpis z mikrobloga

Mirki z #uk, wystawiał ktoś rachunek swojej agencji wynajmu? Mój elektryczny prysznic cały dzień leje wodę, dopiero przy trzecim zgłoszeniu ktoś się na poważnie tym zajął. Własnie wyszedł magik z agencji i powiedział, że najpierw musi przyjść hydraulik wymienić główny zawór (jest ułamany, probówalem kluczami go łapać, ale chyba się zaciął).

Chcę mieć wszystko na papierze, a nie tylko powiedzieć im "to ja nie płacę w tym miesiącu, nara". Chciałem policzyć ile mnie wyjdzie takie kilkudniowe lanie wody, po czym obiążyć tym agencję.
  • 10
@eoz kumpel miał podobnie. Sam opłacił rachunki, sam naprawił, a agencja nigdy nikogo nie wysłała, mimo ciągłego kontaktu przez 3 tygodnie. Koniec końców, to Ty będziesz bez wody, jak nie opłacisz rachunku. ¯\(ツ)
@eoz: To tak nie dziala “ja nie place”. Musisz napisac kilka maili i ich poinformowac. Ten numer przejdzie jak napiszesz teraz maila i poprosisz o naprawe. Jak beda mieli to w dupie do dzwon do pimlico plumbers. Oni wszystko ogarna, tylko wysoki bedzie rachunek do zaplacenia.