Wpis z mikrobloga

@Abecadel: @red7000: O, widzę dwóch, którzy otrzymali takie gówno i musieli udawać prze różowymi, że im się podoba, bo byłoby jej smutno XD A jeśli naprawdę was to bawi, to zakładam, że jesteście stałymi widzami kabaretów z polsatu

Ja #!$%@?ę, mojej różowej to by twarz na stałe z zażenowania wykręciło, jakby jej chociaż przeszło przez myśl, żeby to kupić
@PanMihau: to poczekaj na swoje xd były badania wg ktorych rodzice przez pierwsze 2 lata życia dziecka śpią średnio po 4 h xD pokolenie naszych rodziców i wcześniejsze jakoś sobie radziło ale wtedy tak się nie przejmowali dziećmi, nie to co teraz szkoły rodzenia, poradniki, programy, badania, szczepienia, odpowiednie diety, diagnostyki, rozwijanie mózgu od początku. I dobrze, świadome wychowanie dziecka to podstawa. Zostawiając wszystko na głowie kobiety, jeśli nie ma pomocy
otrzymali takie gówno i musieli udawać prze różowymi, że im się podoba


@spidero: @ZieloneKoloTramwaja: Nie znam ludzi, którzy mogliby to wręczyć albo otrzymać na poważnie, a moi znajomi łączą wiele warstw społecznych. Dlatego uważam, że to może być co najwyżej dowcip i urozmaicenie. A już nie wspomnę, że w normalnym związku dzielenie się obowiązkami i seks występują bardzo regularnie, wyjścia na piwo - regularnie ze wspólnymi albo swoimi znajomymi... więc
@oszty: Swoje już mam i u mnie nigdy z tym problemu nie było, jedno czasem wychodzi, drugie zostanie i na odwrót, nikt nikomu scen nie robi, każdy ma swoich znajomych.
Problemem kobiet te które mają dzieci to brak koleżanek z którymi mogą się spotkać, ewidetnie wyczuwam zazdrość, gdzie ojciec ma swoją ekipę, a matka sama w domu siedzi #!$%@? bo ona nie ma zgranej paczki koleżanek z którymi może się wyrwać
@PanMihau: kiedyś słyszałem na przystanku rozmowę jak panowie w garniturach tak ok 30 rozmawiali i próbowali namówić kolegę na najebkę po pracy. Koleś odmawiał, delikatnie sugerował, że środek tygodnia to nie najlepszy pomysł na najebkę, ale z kulturą.
A ci byli mocno zgrzani i cisną, to koleś im wypalił

Chłopaki, mam 30 lat, żonę, dzieci i wolę w inny sposób spędzić dzisiejszy dzień

Otworzyli gęby jakby z liścia dostali.

Tak więc
@krytyk__wartosciujacy: dokładnie wiem jak tam jest, oni sami chcą wyjść, kulaturalnie w piątek lub sobotę, nie jakieś chalnie w środku tygodnia :D I to jest wyjście raz na 2-3 tygodnie i to LATEM w WAKACJE, niewolnicy czterech ścian i ich zgorzkniałych kobiet.

Raz byłem świadkiem takiej rozmowy, kobieta mówi mu "rób co chcesz", został w domu bo wiedział co będzie jak pójdzie, afera na całą niedzielę.