Wpis z mikrobloga

Zona zrobila prawo. azdy. Zdala.za.pierwszym podejsciem. Jako dumny maz postaniwilem kupic jej autko. Akurat kolega ma na.sprzedaz BYD f0, fajne male autko idealne na.poczatek. Sam nim jezdzilem na poczatku mojej kariery w Chinach i wiem ze jest w dobrym stanie. Poza.tym kolega ma 4 samochody wiec BYD malo uzywal. Pokazuje zonie auto, wszystko ok fajnie fajnie, do czasu az sie zorientowala ze to manual. Okazalo sie ze ma.prawo jazdy tylko na automat. Pytam sie WTF i dlaczego zrobila prawo jazdy tylko na automat. Ta odpowoada ze teraz wszystkie nowe auta maja automat a.nie jakis.przestarzaly manual, mowie jej ze nie itd. Ta mi odpowiada retorycznym pytaniem: twoj kolega ma 4 auta, 3 w automacie i jedno w manualu. Dlaczego akurat chce sprzedac to w manualu? Szach mat. #logikarozowychpaskow #motoryzacja
LuckyStrike - Zona zrobila prawo. azdy. Zdala.za.pierwszym podejsciem. Jako dumny maz...

źródło: comment_1599186553YSnHENhIdnCzppdU6B8gcg.jpg

Pobierz
  • 98
@Shinlim: @winsxspl: true story, nie wnikalem w szczegoly, myslalem ze jak robi prawo jazdy to normalne a nie na automat, prawda jest taka ze opricz mojego kumpla polaka to wszyscy jezdza tu elektrykami, zonie manual kojarzy sie ze starymi autami, ona np.nigdy w zyciu nie jechala normalnym pociagiem tzn. takim co jedzie mniej niz 250kmh, nie.moze uwierzyc ze w Polsce mamy tylko dwie linie metra itd
LuckyStrike - @Shinlim: @winsxspl: true story, nie wnikalem w szczegoly, myslalem ze ...

źródło: comment_1599194085vFEJFKlsRmblw8gzLCLcAk.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuckyStrike: swoją drogą ten BYD to jakaś podróbka Toyoty?

W ogóle w Polsce też można zrobić takie prawko, znam dwie osoby, które mają tylko na automat xD