Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem, kiedyś wypiłem z teściem i powiedziałem, że jak będę się remontował to zadzwonię żeby mi pomógł i w ogóle fajnie bo sam jak przyjeżdżam to w czymś dłubiemy u niego.
Niestety remont się zbliża, a ja niezbyt chcę teścia wzywać bo to typ z tych "nikt z tego strzelać nie będzie" czyli na #!$%@?. Przykład: zamiast użyć nowych zaworów do wody (koszt 20 zł/szt) to wziął stare pordzewiałe, wytarł szmatą, wkręcił i pomalował srebrolem (co jakiś czas uszczelnia po swojemu bo kapią). Uprzedzając, stać go na wydanie 40 zł xD
Macie pomysł jak się wybronić z obietnicy?

#remontujzwykopem #remont #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f512d766c849ff6cfff3d05
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania zadzwoń i powiedz ze remont jest 25.10 a zrób go wcześniej. Jak się będzie pytać po fakcie, to powiesz ze daty ci się pomyliły i już jest po remoncie, a w trakcie nie chciałeś nalegać bo myślałeś że ma inne plany więc nie przychodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Mój kumpel chciał być w dobrych relacjach z teściem i dał mu do roboty elektrykę, bo tamten twierdził, że się na tym zna...

Jak raz zobaczył jakie pająki teściu tworzy kiedy on jest w pracy to teraz remont zajmie dwa razy dłużej i będzie droższy, bo nie ma gość odwagi mu powiedzieć, że #!$%@? robi, więc codziennie po robocie #!$%@? to co "stworzył" teść i robi od nowa po nim