Wpis z mikrobloga

Mirky wczoraj zacząłem kuracje fina, moja dermatolog zaleciła mi brać 1mg/dzień ale wydawała się ona mało rozeznana w temacie, gdy jej powiedziałem, że niektórzy stosują mniejsze dawki np. 3mg/tydz to nie wiedziała o czym mówię. I już sam nie wiem, ile brać na początek? Wolałbym nie doznać efektów ubocznych.
#finasteryd #lysienie #zakola
  • 10
@HypnoSq: chodzilo mi o następne opakowanie, bo tak za każdym razem leciec do dermatologa po to lipa straszna
Mi generalnie powinno pomoc, na ulotce bylo napisane, ze przy łagodnym/umiarkowanym wypadaniu pomaga. U mnie odpukac 3 rok powstaje jedno zakole, znam takich co w 3 lata calkiem wylysieli, wiec raczej mam lagodne
@HypnoSq: chodzilo mi o następne opakowanie, bo tak za każdym razem leciec do dermatologa po to lipa straszna
Mi generalnie powinno pomoc, na ulotce bylo napisane, ze przy łagodnym/umiarkowanym wypadaniu pomaga. U mnie odpukac 3 rok powstaje jedno zakole, znam takich co w 3 lata calkiem wylysieli, wiec raczej mam lagodne
@maxpayne95: To chyba zależy od dermatolog, mi moja teraz przepisała jedną paczkę. Ale powiedziałem jej że wyjeżdżam z kraju na kilka miesięcy, to powiedziała mi bym przyszedł przed wyjazdem to mi kilka paczek przepisze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HypnoSq: Ja miałem zalecone po przeszczepie 4 mc, 1mg co dxień i potem zmniejszyć do 1 mg co 2-3 dni. Siedzę 8 m-c na 1mg, bo nie mam efektów ubocznych, a włoski odrosły w miarę.