Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #badoo #randkujzwykopem

Drogie różowe, proste pytanie: co jest najważniejsze dla was w wyborze partnera, na co zwracacie szczególną uwagę a na co macie #!$%@?.

Tylko nie piszcie mi tu bzdur typu "musi mieć to coś" albo "musi zaiskrzyć" bo to #!$%@?.

Zastanówcie się czy coś może łączyło waszych byłych partnerów, coś co jednoznacznie możecie określić jako warunek konieczny byście się facetem zainteresowały.

W drugą stronę też, co was najbardziej odrzuca.

co jest najważniejsze u faceta?

  • wzrost 13.7% (34)
  • morda - oczy i brwi 3.2% (8)
  • morda - szczęka i uzębienie 5.2% (13)
  • morda - cera 2.0% (5)
  • włosy (brak zakoli, gęste, fajna fryzura itd) 2.0% (5)
  • sylwetka (dobra rama i mięśnie) 3.2% (8)
  • pociągający charakter i styl życia 24.9% (62)
  • wykształcenie, zawód i dobre perspektywy 5.2% (13)
  • stan majątkowy: mieszkanie, samochód, zarobki 11.2% (28)
  • wielki, ogromny, gargantuiczny BENIS 29.3% (73)

Oddanych głosów: 249

  • 17
wołaj jak będą wyniki


@pavl_: wyniki są na bieżąco, w tym wpisie

mnie np bardzo dziwi jak kobieta wybiera sobie totalnego buraka o co w tym kaman?


@pavl_: chyba to tak działa że jak facet jest przystojny to już #!$%@? w charakter

ciekawe ilu niebieskich głosowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@severh: pewnie jak zawsze, większośc głosów

gdyby ten typ był agresywny to spokojnie by znalazł
@01ab: dla mnke wazna twarz wraz z usmiechem, sylwetka i sppsob ubierania. wzeost nie ma takiego znaczenia. No powiedzmy nie mniej niz 174-175. Ale tez liczy sie co gada, zainteresowania ogolnie jego mam w d... . Ale po kilki zdaniach widac czy ogarnia zycie , czy to bardziej typ co nadal zyje przy starych. Takich najbarziej nie cierpie. Obiad u mamusi.
@01ab: gdyby to było tak łatwe do opisania, to aplikacje typu Tinder nie miałyby racji bytu. Kwestia trafienia na odpowiednią osobę. Albo iskrzy albo nie. Albo jest chemia, kontakt wzrokowy który wywołuje napięcie no albo nie ma. Ach, i oczywiście postawa która ukazuje pewność siebie (nie mylić z zadufaniem czy arogancją!).