Wpis z mikrobloga

Do waporyzatora wleciał wczoraj Jack Herer CBD, niby 0.2% thc, a grzmotnęło mnie tak, że: rozjechał się czas, smak pasty do mycia zębów odczuwany był na całym ryju i klatce piersiowej. Sprzed kompa zleciałem jak przecinak do łóżka i masowałem sobie stopy prześcieradłem. Ja #!$%@?, chyba laboratorium nawaliło przy dopuszczeniu produktu do sprzedaży XDD // Dzisiaj jeszcze raz będzie testowane, jak sieknie to chyba lecę hurtowo w 100g
#cbd #marihuana
  • 16
Sprzęt: X-MAX Starry 3.0 | Temperatura 191 stopni
Susz: Jack Herer CBD od [PW poszło do wszystkich plusujących] Jak ktoś chce jeszcze linka to pisać
Start:
14:10 - 5 minut waporyzacji suszu, który został jeszcze poprzedniego dnia w komorze.
14:16 - Lekkie uczucie otulającego moją głowę ciepła, jakby ktoś zarzucił mi wełnianą czapkę na głowę. To ciepło promieniuje w stronę brwi/kącika oczu.
14:18 - Szybkie czyszczonko wapka i zebranie ABV z komory
@generalnyprzeglad: XD, tragedia - weź się gościu przebadaj. We wszystkim dostrzegasz spisek i intrygę? Zaraz mi jeszcze przypniesz, że w temacie #nootropy jestem związany z wszystkimi możliwymi sklepami, które polecałem na przestrzeni lat (). Pomyśl logicznie, wysłałem na PW link do +/- 15 osób z czego 50% może zamówi, a reszta zaczeka na dalsze testy innych lub mój. Raczej nikt się tutaj nie łudzi, że wszystkie susze
@generalnyprzeglad: Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem, że przed wypuszczeniem suszu CBD poddaję się go analizie? Tutaj ewidentnie coś nawaliło i thc to cbd ratio wywaliło poza skalę bez podjęcia odpowiedniej reakcji o dopuszczeniu produktu. Nie zamierzam dłużej dyskutować z ewidentnym idiotą. Pieprzysz trzy po trzy, znam kannabinoidy i ich profile działania ale widać niezależnie co się do Ciebie piszę - dogadać można się jak z pantofelkiem. Znikaj na czarnej ¯\_(ツ)_/¯
@enten: Dzisiaj nie paliłem, niemniej czuję się w porządku. Nadreakcja jest tylko i wyłącznie wynikiem mojej niechęci do chłopa, który coś tam próbuję pisać ale sam już nie wie do czego się przywalić. Pozdrawiam, bless. ( ͡° ͜ʖ ͡°)