Wpis z mikrobloga

podzieli sie ktoś opinią


@kiniu28: Prosz: robi to, co ma robić, opis fabryczny nie kłamie w zdecydowanej większości punktów.


czas pracy


Zależy od sposobu użytkowania. To tak samo jak ze spalaniem w samochodzie osobowym. Mogą być 4 litry, może być 20 na 100 km.
Przy moim używaniu ładuję co kilkadziesiąt dni.
@kiniu28:
Ok to zacznę.
1. CZAS PRACY: niby ma wytrzymywać ponad miech, nie wiem bo i tak go ładuje co niedzielę.
2. KOMFORT: jeśli chodzi o materiał no to jest wygodny, nie poci się pod nim, nie uwiera, nie mam wysypki

A teraz reszta, tak naprawdę smartwach na chwilę obecną to jest jakiś niepotrzebny bajer, bo: hmm pokazuje powiadomienia - no ale co z tego i tak zawsze wyciągasz telefon, to
@kiniu28: Wszystkie opinie jakie obejrzałem są na plus. Czekam na dobrą okazję i sobie go kupię. Wcześniej miałem prosty Lenovo i utracił komunikację z telefonem. Priorytet dla mnie to czas pracy na baterii.
@tjmps: A i jeszcze jedna wielka wada smartwatchy w tym przedziale i tego xiaomi też - chyba, że ja nie umiem ustawić czegoś.

Ale jak uprawiasz jakaś aktywność fizyczną i się spocisz a masz długi rękaw a koperta zegarka jest pod rękawem. To co chwilę "spocony rękaw" odblokowuje Ci zegarek i klika tam różne pierdoły.

Więc jak idę biegać itp. muszę go zawsze zakładać na rękaw.
@tjmps:
1. czas pracy dla mnie okej - nie musisz go ładować jak chińskie gówno co 2 dni - ja swój ładuje co tydzień w niedzielę bo ma wygodny dostęp do ładowania.
2. Ekran mi się jakoś nie porysował mimo, że szklany
3. Wielkość tekstu, no jest spoko jak masz krótką informację, ale jak ktoś mi wyślę litanie na messengerze albo sms to już jest problem żeby to przeczytać w pośpiechu