Wpis z mikrobloga

@UFC_Jest_W_Dupie: Paaaaaaanie, w erze gdzie na każdy serial jest pińcet alternatyw, z czego każda z 5-10 sezonami to męczenie się z czymś "bo potem jest ciekawie" mija się z celem.

@Krs90: Ja też nie - im dalej w las tym gorzej, ale w R&M przynajmniej jakieś ciekawe klimaty są. Bojak to nudna szmira, gdzie centralna postać to nudziarz a'la Miauczyński i tyle.
@Krs90: Nudna. To nie jest depresyjne, bo nie ma tam z kim nawiązać relacji. Ot wypalony marudzący kolo i co z tego? Zerknąłby na mojego PITa i ogarnął ile muszę harować na te ochłapy to by się zesrał albo skoczył z mostu. A i tak nie mam najgorzej.
Zerknąłby na mojego PITa i ogarnął ile muszę harować na te ochłapy to by się zesrał albo skoczył z mostu. A i tak nie mam najgorzej.


@JesterRaiin: Dobra, po prostu to nie jest serial dla Ciebie, bo to zabrzmiało jak 'no kurła bogaty a depresja, przyszedłby pracować za 2k to by zobaczył co to depresja'. To tak nie działa.
@Krs90: To właśnie tak działa w przypadku fikcyjnych postaci, w tym przypadku z animowanych filmików - żadna to przyjemność oglądać słabo rozpisanego bohatera, który wygląda na bogatego marudę.