Wpis z mikrobloga

Was też brzydzi widok młodej dziewczyny która kupuje piwo w puszce? Mnie strasznie. Piwo w puszcze kojarzy mi się z zulami, facetami ja uszami itp. Dziewczyna lub kobieta pijąca piwo z puszki to menelica obecną lub przyszła która ma skłonności do alkoholu i popadania w nalog.

#przegryw #takaprawda #niepopularnaopinia #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #alkoholizm
  • 42
@Przegrywiusz: No jak wchodzi młoda dziewczyna do żabki i kupuje 6 beczkowych mocnych to mnie łapie żenada. Jak nisko trzeba upaść żeby się upijać takim czymś. Jakoś bardziej normalnie wygląda dla mnie dziewczyna już ze zgrzewką tyskiego. Te karyny pijące menelskie piwa to prądem
@Przegrywiusz: skoro Cię brzydzi, to znaczy, że jest co najmniej brzydka na duszy i w zachowaniu, a to już podchodzi pod wyżej wymienioną klauzulę. Uważaj, bo jeszcze kiedyś Ciebie zmuszą do stosunku płciowego z laską, która w trakcie brania Ciebie na jeźdźce pociąga kustosza z puchy!
@konskie-dymanko: Przecież ja jej nie znam typie to po pierwsze po drugie nigdzie nie napisałem brzydka bo chodzi też o ładne czyli w sumie wszystkie to ty manipulujesz i wymyślasz pierdoły aż oczy bolą xD
Dobra doczytałem resztę i nie wiem po co odpowiadam bo to musi bejt. Nie można być takim buraczanem żeby coś takiego pisać xD