Wpis z mikrobloga

@0dyn: Z tego co gdzieś czytałem to te wszystkie tanie egzemplarze to po prostu piraty. Czy pójdą bez przerabiania konsoli to nie wiem, ale jak już piracić to chyba lepiej przerobić konsolę i pobrać za darmo piraty.

Sam ostatnio tak zrobiłem, bo po prostu niektóre wersje pokemonów są niedostępne, a inne używane mają horrendalne ceny.
@darkdancerr z tego co widzialem to starsze wersje pokemonów można zakupic w virtual conol za 40zl chyba więc z tym nie ma tragedii, ale black np to ok 300zl i to za stara gre :/ dlatego szukam jakiegoś transportu z Chin, jak tutaj z nadzieją, że pójdzie, a jeśli sie nie uda to w jaki sposób przerobić konsole?
@0dyn: Jeśli chodzi o Nintendo DS to przerobienie konsoli to nic innego jak włożenie cardridga z innym system, swojego czasu była bardzo popularna karta R4 na którą wrzucało się romy. Zapewne to co znalazłeś na allegro to wariacja właśnie R4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@0dyn: piraty powinny działać bez przerobienia konsoli, zwlaszcza ze jedyna opcja piratów na nds jest specjalny kart, ds nie ma wbudowanego oprogramowania mozliwego do nadpisania, taniej kupić karte r4, sd kilka gb i miec to samo za nizsza cenę