Wpis z mikrobloga

Mirki, doradzicie co wybrać z #pracbaza? Pracuję na magazynie w hurtowni budowlanej. Ostatnio dostałem lepszą finansowo ofertę z jednej z największych firm w regionie, oczywiście nie było co się zastanawiać i złożyłem wypowiedzenie. Trochę czasu minęło i dziś janusz zaproponował mi awans na logistyka, jeśli zostanę (od razu). Na widlakach zarobiłbym jakieś 3 stówy więcej na rękę ale tu miałbym pracę biurową. Mam 2 dni do namysłu.
  • 8
  • Odpowiedz
@xTortox: Taka kasa prawie nie ma znaczenia, byłem zdecydowany brać nową posadę dopóki... nie zadzwoniłem zadowolony do rodziny. Dowiedziałem się, że "co to za awans skoro kasa praktycznie ta sama" i "pracuje się tylko dla kasy". Ajj czasem faktycznie wystarczy coś po prostu napisać i spojrzeć na to z dystansu.
  • Odpowiedz
@MRacheron: żeby doprecyzować: biurową od razu w mniejszej firmie, pod kilkoma względami januszexie LUB magazyn w dużo większej, lepiej płatną na ten moment, być może z lepszymi perspektywami na późniejszą wewnętrzną rekrutację
  • Odpowiedz
@Sesja: to teraz sam nie wiem. Wybrałbym duża firmę bo mam dobre wspomnienia w porównaniu z Januszami. Z drugiej strony Janusza już znasz (bo mówisz, że Ci awans zaproponował) to wiesz jaki to rodzaj Janusza ;p A z logistyką w CV i angielskim będzie Ci łatwo o pracę w przyszłości.

  • Odpowiedz