Wpis z mikrobloga

#leasing #samochody #motoryzacja
Żona chce wziąć samochód w leasing. Oczywiście SUVa, bo jest typową kobietą, która ma małego penisa (hehe, jestem świnia)
Uparła się na Skode () Kodiaq
(beznyna 1.5 automat)
Nie powiem, jest odziwo duży i ładny- ale z dodatkami typu asystenty srenty, kamery 360 wychodzi ok 150k
Coś polecacie w tych cenach lepszego? No - powiedzmy 160k
Przecież dać 160k za Skode to chyba niepoważne. Chyba że w Skodach coś się zmieniło a mnie coś ominęło w ost. latach.
  • 41
@ShadowDancer: nie no byliśmy oglądać, jechało się fajnie. W środku trzeszczały tylko "rączki" od drzwi - reszta ujdzie. W czasie jazdy nie trzesczy xD Aczkolwiek, premium to to nie jest. W środku ledy, jakiś amilight wokół drzwi, może robi wrażenie. Co do skrzyni to nie wiem. Tam jest DSG, więc to jest bardzo fajna skrzynia. Jej chodzi o komfort, i o przestrzeń... Audi Q5 w bieda wersji jest zdecydowanie mniejsze.
@OrzechowyDzem: Na oficjalnej stronie skody jest konfigurator, po skonfigurowaniu samochodu za 155k, gościu w salonie dał do tego rabat na 10k - a kamera 360 w tak dużym samochodzie to dla mojej żony konieczność. To nie jest jej zdanie a moje.
To co przedstawiłeś to strasznie biedna wersja (i 3 rząd siedzeń co są przeważnie bezużyteczne - suv to nie VAN), pewnie przed podpisaniem zeszliby w tej konfiguracji do 7-9 tysięcy.