Wpis z mikrobloga

Ale beka z tych ludzi co składali kompa od lutego do sierpnia. Kupili nowe części komputerowe Ryzen seria 3000 i RTX seria 2000. Jak AMD właśnie zapowiedziało na 8 października nowe procesory Zen3 a Nvidia wypuszcza nowe karty graficzne. Warto było poczekać te parę miesięcy teraz mogę sobie za to złożyć 2x razy taki komputer na którym RDR2 w 1440p i Ultra ustawieniach będzie mi śmigać w 100 fps, a ludzie który złożyli kompy do tego czasu mają jakieś przestarzałe komponenty i muszą je na szybko sprzedawać żeby to jeszcze jakąś wartość miało xD Złożę sobie jakiegoś kosmicznego kompa z RTX 3070/3080 i nowym Ryzenem i mam kompa na kolejne 4 lata z wszystkimi ustawieniami na maxa. Takiego Cyberpunka to ja łykam na raz, a ludzie z RTX 2070 Super muszą się zastanawiać czy aby nie za bardzo przesunęli suwak na prawo xDDD O ludziach co kupili 2080ti już nie wspomnę. Stracili praktycznie połowę wartości komputera. #pcmasterrace #komputer #gry #nvidia #amd
  • 17
@LetMeStay: nie spodziewam się jakiegoś znaczącego przyrostu dla procesorów amd ¯\_(ツ)_/¯ Aby nie dławić nowych kart od NVidii to musiałby się pojawać jakiś z zegarami 7GHz - a na to się nie zanosi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zrodzony_w_przegrywie @robid @lukaszbsk #painting-colors-in-the-dark @arcxa @Czarna_ksiazka @supra107 @Maneharno to jest jakiś troll albo wykopowy głupek, zczarnolistujcie gówniarza, popatrzcie jakie głupoty pisał cały dzien temu:
https://www.wykop.pl/wpis/51975591/robie-wam-wycene-kart-serii-2000-wzgledem-wydajnos/

szkoda na typa klawiatury xD
gostek tylko niepotrzebnie zaśmieca tag,
u mnie ten chłoptaś leci na #czarnolisto po tym wpisie
@blackbird: Ktoś tu chyba zrobił przedwczesne zakupy, tak to jest jak jest się jełopem i nie potrafi poczekać paru miechów, a potem płacze że jego karta jest warta połowę ceny. Po premierze właśnie 80% postów tutaj to było ból dupienie o to ile ceny kart spadną i płacz że reszta kart zaczyna tracić na wartości.
@LetMeStay: ja kupowalem w tym okresie, bralem 2060 super z wiedza ze bedzie przesiadka, a 3xxxX dalej bedzie mial swoje plusy, z przeciekow roznica miala byc niewielka, i tak jak kolega @comehugme gram juz sobie (gram na 4k wiec bez mocnego kompa jest ała)
@LetMeStay: jak w końcu będziesz mógł kupić 30xx po tym gdy chińscy górnicy wymienia swoje karty to zaraz wyjdzie 30xx Ti, które będzie o 30% lepsze niż karta, która ty kupisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)