Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się wydaje, że ludzie coraz bardziej przejawiają brak jakiejkolwiek kultury? Wizyta dzisiaj w #przychodnia. Podnoszę się by wejść do gabinetu, a tu jak nie wyrośnie z podziemi jakaś baba, dosłownie #!$%@? się przede mnie krzycząc, że bo ona musi. Wchodze z nią, bo konsultacja na tą i na tą godzinę, lekarz poprosił do ganinetu i mam zaraz po jechać do pracy. Baba zaczyna mnie wypychać, dosłownie przycina mnie drzwiami i mówi lekarzowi, że ona chce autoryzacje skierowania i badania w ramach abonamentu, który płaci. Bo ona się stara o dzieciaka i ona musi już teraz lecieć, robić, bo jej cykl ucieka, ale ma skierowanie z zewnątrz i ona nie chce płacić prywatnie tylko na koszt chce. Lekarz kazał jej wyjść, bo teraz moja kolej i po mojej konsultacji ją poprosi. A ona się zaczyna kłócić, że to ja mam wyjść i leci kręcić inbe na recepcji xD. Nie wiem czy to ta sytuacja przez wirusa, ale serio ciągle widzę przypadki takiej zwierzęcej agresji, a w przychodniach to już w ogóle. Walka o przetrwanie.
#lekarze #medycyna
  • 9
@Megawonsz_dziewienc: nie wiem czy to akurat była "madka", ale kurde zero jakiegoś "przepraszam czy mogę?". Tak może i bez problemu by przede mną weszła, no ale jak tak się zachowuje to nie mam zamiaru się przed nią kłaniać. Dobrze, że lekarz był ogarnięty i się nie dał.
@Jasmonowayy powiem ci ze ludzie sie zawsze #!$%@? i beda #!$%@? na kazdego z nas trafi taka sytuacja. Ale są też ludzie tacy jak moja babcia która np jak ma do lekarza na 16:30 to jest na tą godzine i nie obchodzi ją ze poumawiali 10 osob na ta sama godzine, robi taki pogrom że wchodzi od razu i wszyscy latają jak w zegarku xD i nie robi przy tym jakiejs patologii