Wpis z mikrobloga

Hej,
chciałem w sobotę przejść się na Rusinową Polanę i Gęsią Szyję zaczynając od Wierchu Poroniec. W Tatrach ostatnio byłem naście lat temu a słyszę, że tam się jakieś cyrki dzieją i tłumy są właściwie cały rok. O której muszę być żeby nie być zblokowanym przez ludzi jadących do Morskiego Oka?
#tatry
  • 6
@stachol: jak czytam jakieś fora/komentarze w internecie to takie można odnieść wrażenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest m. in. powód dla którego przez te kilkanaście lat wzbraniałem się przed ponowną wizytą w Tatrach
@ddchavez: w weekend to tak najpóźniej 8, ale jak nie masz ochoty wychodzić nad ranem, to wyjedź sobie na wschód słońca i powinno być miło i spokojnie. niby końcówka sezonu i wydawać by się mogło, że nie ma się co spinać, ale podobno ostatni weekend rekordowy w Tatrach, masakra.
@stachol
@metalfacee
Ponieważ nie lubię jak trafiam na forach na wątki w których postawiono pytanie dokładnie takie jak moje a użytkownik potem nie opisał jak rozwiązał problem, oto odpowiedź:
Dotarłem 8:20 na parking. Oczywiście cały zajęty. Kolejny, trochę niżej (w przeciwną stronę od Łysej Polany) też cały zajęty. Stanąłem na jeszcze następnym. Potem jak wracałem to całe pobocza zastawione, nie ma jak iść. Generalnie ludzie mają w dupie zakazy, policji brak.