Wpis z mikrobloga

Witam. Czy ktoś porównywał PSVR i innymi zestawami do VR i mógłby coś napisać? Aktualnie posiadam PSVR, ale jakość mnie nie zadawała, oglądam filmy i jakość słaba w wideo, w grach jak się człowiek zagłębi w immersje to wtedy nie przeszkadza
#psvr #htcvive #virtualreality
  • 4
Przy psvr masz mniej gier i np w beat saber sobie modów nie wgrasz. No i przez te kontrollery masz symulator parkinsona. Przy tak małej roździelczości słabo się gra w samochodówki. Jak chcesz się tylko pobawić niskim kosztem to spoko. Jak coś lepszego do pogrania w więcej tytułów to szukaj używanego Lenovo Explorer.
@BillyHentai: akurat psvr ma największą bazę gier (rip mody do bs), do tego ma większą częstotliwość odświeżania niż inne sety, co prawda odstaje jakością ale to ograniczenia sprzętowe, podłączyłem pod pc i byłem pod wrażeniem. Myślę że PS5 wyciągnie dużo z tego sprzętu
@Karakan_yeabunny: @BillyHentai: @Snaki:
Chyba jednak dam szansę konsoli nowej generacji tzn. PS5, która będzie posiadać możliwość podłączenia starej wersji VR z ps4, która posiadam. Jednak zdaje sobie sprawę że nowa konsola nie wyciągnie więcej nic ze ,,starych" gogli które mają swoje ograniczenia sprzętowe. Grafika w samochodowkach w PSVR jest naprawdę słaba, wszystko co jest blisko jest graficznie ok, w dalszych odległościach grafika jak z lat 2000 Może wyjdzie Half