Wpis z mikrobloga

Przyjaciel i prawnik Trumpa Rudy Giuliani atakując Bidena współpracował z rosyjskim agentem.

W normalnym świecie byłby to koniec kampanii i kariery Trumpa, my żyjemy w jakimś innym i taka informacja ledwie przebija się do mediów.

https://www.motherjones.com/politics/2020/09/trump-lawyer-rudy-giuliani-worked-with-an-active-russian-agent-to-discredit-joe-biden/

Pamiętajcie: Rosja wcale nie probuje wpływać na wybory w USA, Putinowi nie zależy na wygranej Trumpa, Biden ma demencję i tylko Trump może obronić zachodnią cywilizację przed upadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#trump #usa #rosja #biden #bekazprawakow
Pobierz
źródło: comment_1599790964gt8Z7GYNTvOGUMkAiIOlTK.jpg
  • 10
@Xenomorph_uk: z cała antypatia do trumpa istnieje duża szansa ze jednak wygra. Trump jak PiS motywuje prosty skrzywdzony elektorat ktory przez ostatnie 20lat nie głosował i dzięki temu wywraca stolik i ustala nowe zasady gry. Skrajna prawica na całym świecie znalazła swój sposób na wygrywanie i szafowanie wszystkich właśnie „prostym” człowiekiem i jego głosem.
@krzych0: Niestety masz rację, wzrost popularności podobnych szurów widać w wielu krajach. Do tego te ruchy bardzo szybko się radykalizują, co właśnie widać w Polsce. Szury szybko przeszły od chwalenia się kolegami gejami o umiarkowanych poglądach do “dewianci chcom nam dzieci masturbować”.

Nie widzę nic co mogłoby sugerować szybkie odwrócenie tego trendu więc przyszłość zaczyna mnie niepokoić.
@Xenomorph_uk: niezmiernie ciężko odwrócić ten trend bo jak każdy radykał przekazują oni prosty komunikat. No „geje będą masturbować dzieci” to jest proste hasło które można nawet walnąc na banerze. Jednak aby z tym hasłem dyskutować trzeba wejść na jakiś wyższy poziom dyskusji, której z całym szacunkiem prosty człowiek ani nie chce ani nie ma na taka dyskusje ochoty, bo on już wyrobił sobie zdanie tym prostym hasłem. Musi się tu chyba