Wpis z mikrobloga

Ach, po długiej przerwie chciałem zanurzyć się w klimatycznym świecie Elder Scrolls Online, a tu standardowe problemy z Launcherem, których doświadczam zawsze kiedy wracam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję pan Bethesda za niezmiennie niskie standardy i porady, które nie pomagają rozwiązać problemu. Tym razem usunąłem folder ProgramData i niespodzianka – erroru nie ma, bo Launcher się nie włącza.

#mmorpg #eso #elderscrollsonline
  • 5
@Haramb3: Ostatnio kupiłem sobie Fallouta 3 z dodatkami. Próbuje to gówno odpalić ale nie daje rady. Po obejrzeniu kilku poradników okazało się, że wystarczy wymienić dwie linijki w notatniku i ściągnąć program emulujący/usuwający (sam niewiem xD) Windows Games Live. To jest kuźwa dramat żeby sprzedawać gre która się nawet nie odpala (°°
@Haramb3: nie wiem jakie konkretne miałeś problemy z launcherem ale ja też miałem pewne i pomaga uruchamianie launchera jako administrator. I to nie wina Bethesdy bo to tylko wydawca. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za wszystko co związane bezpośrednio z grą odpowiada Zenimax.
@frikuu: zdaję sobie sprawę, że po mojej stronie. Tylko nie ułatwiają zadania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Merdarion_PL klasyczny error 210 "Patch Manifest" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętałem trik z uruchomieniem jako administrator, ale nie zadziałało. "Na szczęście" jedno z rozwiązań sprawiło (usunięcie folderu ProgramData), że Launcher zawiesza się na wejściu i uniemożliwia zaktualizowanie folderu ( ͡° ͜ʖ ͡°)