Wpis z mikrobloga

@mruwka_faraonka: ah... w marcu ma być? ... Oh shit, teraz sprawdziłem i widzę że na dodatek w Warszawie... a więc nie mam problemu sie tam dostać. Cholera xD Więc chciałbym pojechać na epice, nightwish i evanescence ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pierwszym miejscu NW oczywiscie
@mruwka_faraonka: no ja już się praktycznie zdecydowałem i mam parcie żeby już kupić, nie wiem nad czym się waham...
HAHA, na Epice w Warszawie nie ma już biletów... hehe (,)(,)(,)
@kRpt: w Polsce raczej ciężko wyprzedać coś większego niż klub, więc liczę że na NW bilety będą długo dostępne ( ͡° ͜ʖ ͡°) czekam chyba do końca roku, jak powoli wszystko zacznie się ruszać to kupuję trochę biletów. Aktualnie 2 zwroty są w drodze, 2 koncerty przełożone, 3 bilety zaplanowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mruwka_faraonka: w razie gdyby znowu przełożyli to bilet sie nie zmarnuje, będzie można zwrócić jak termin nie podpasuje. A nie chcę żyć w strachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wybierasz sie na evanescence?
@mruwka_faraonka: u mnie to bardziej sentyment, bo jeszcze jakieś 8 lat temu kochałem ten zespół, w sumie jakbym miał możliwość to chętnie bym pojechał. No tym bardziej że wcześniej do polski nie przyjeżdżali w ogóle, raz tylko nie tak dawno temu xd Usłyszeć takie "your star" na żywo... spełniłbym takie małe marzenie sprzed 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)