Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może ostatnio rejestrował samochód w #krakow ? W środę mam odbierać samochód z salonu i próbuję zarezerwować termin w urzędzie, żeby go zarejestrować - zapomnij człowieku. Na 2 tygodnie do przodu nie ma wolnych terminów w żadnej filii wydziału komunikacji. Czy to bug na stronie czy faktycznie taka jest rzeczywistość? Ktoś może ma jakieś porady jak to załatwić, czy ma sens pakowanie się do wydziału zaraz na otwarcie żeby pobrać bloczek? Słyszałem, że warto próbować w filiach w CH Serenada albo w galerii w Bronowicach. Prawda to? Będę wdzięczny za konstruktywne porady i informacje.

  • 21
@skoroszyt: Z tym to jest patologia. Dzwoniłem do urzędu i mi powiedzieli, że zarejestrowanie samochodu tylko po przez wcześniejszą rezerwacje terminu przez internet, powód to oczywiście koronawirus i względy bezpieczeństwa . Również to samo można było usłyszeć od urzędników w okienku, że nie ma innej możliwości zarejestrowania jak przez rezerwację internetową. Człowiek jak głupi odczekał 2 tygodnie(W sumie nie spieszyło mi się aż tak z zarejestrowaniem), wchodzę koło 7 a tam
@Menefe u mnie nie wystarczyło 20 min przed otwarciem i było bezproblemowo. W poniedziałek było najwięcej osób, po weekendzie itp.. Za to w środę już luzik i sprawnie załatwione