Wpis z mikrobloga

Dzień 7/30 operacji #dynamicznymbyc mającej na celu przemianę leniwego prokrastynatora zamulacza powolniaka z depresją, nerwicą i innymi przypadłościami zdrowotnymi w dynamiczniaka.

Raport:

W zeszłym tygodniu było widać ogromną poprawę. Dzięki zdrowemu odżywianiu miałem siły i chęci do pracowania więcej. Porównując tydzień w którym rozpocząłem operację do tygodnia wcześniej uzyskałem wzrost roboczogodzin o 25%!

Wyniki finansowe będzie jednak dopiero widać za jakiś czas. Niestety na siłowni byłem tylko 1 raz w zeszłym tygodniu - radość z pracowania tak mnie pochłonęła, no i do tego brak gotówki sprawił, że praca była na pierwszym miejscu.

Zaburzenie równowagi jednak dało o sobie znać, od pracy przed komputerem pojawiły się bóle karku. W weekend trochę zwolniłem tempo - w sobotę sobie poleżałem, byłem na siłowni (niska wydajność) oraz 3 godziny pograłem.

Warto dodać, że sobotni odpoczynek i niskie zaangażowanie na siłowni było prawdopodobnie spowodowane piątkową dietą - byłem w trasie i stołowałem się jedzeniem ze stacji paliw. Następnego dnia czułem się jak na kacu.

Sztywne cele (checklista) będą musiały zostać zrewidowane, ponieważ dynamiczność objawia się w byciu elastycznym.

Jest godzina 06:25, a ja sobie siedzę przed komputerem z uśmiechem na twarzy i to piszę. Bardzo ważna jest praca nad tzw. mindsetem i samooceną.

Ogólnie pierwsze 7 dni operacji oceniam na 3+/5. Dużo siły i pracy, ale zaniedbałem trochę zdrowie.

Miłego dnia i do przodu!

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu
LajfIsBjutiful - Dzień 7/30 operacji #dynamicznymbyc mającej na celu przemianę leniwe...

źródło: comment_1600057767KUSQCQnvVboDJ3WZtwZd6e.gif

Pobierz
  • 3