Wpis z mikrobloga

Czy to tylko moje spostrzeżenie czy z Wrocławia robi/zrobiła się druga Łódź? Bylismy wczoraj z rodzinką w zoo i na rynku na obiedzie, liczba żuli i przećpanych osobników to jakiś dramat. Te ścieki ludzkie zawracaly dupe nawet jak się spozywalo posiłek na dworze przy stoliku. Co jak co , ale żule w #poznan chociaż tyle kultury maja, że nie podlaza do stolikow w restauracjach xD
Najlepszy był chlop na oko 30lat bez koszulki w marynarce 2x za duzej, dwóch różnych butach garniturowych i damskich spodenkach. Tak chłopa wyginalo, że to koniec i tylko od śmietnika do śmietnika spijal resztki z puszek XD #wroclaw
  • 22
@Insane_Mike: Byłem ostatnio we Wrocławiu, staje sobie na miejscu parkingowym i nie ogarniam czy jest tu płatne czy nie. Idzie jakiś gościu, pytam się czy wiec czy tutaj jest płatna strefa parkowania, a on mi mówi, że nie wiem, że jest bezdomny i idzie na zupę. Zdziwiłem się bo nie wyglądał jak bezdomny, a nawet lepiej niż nie jeden podżabkowy menel.
Dla kontrastu to widziałem też jednego żula który lał do
@kubas89 no to albo miałem wyjątkowe szczęście albo nie wiem, bo dramat xD jeszcze na powrocie do auta biegał kolejny #!$%@? bez koszulki i zaczepiał ludzi xD
@apee fajny imidz na bezdomnego ci wasi studenci mają xD
@Tommy__ o tak tak byczku

@JacekBalcerzak ciężko mi to oceniać na przestrzeni lat, ale ten wypad spowodował powstanie takiej opinii
@sypazrw kultury trochę chamie #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@szynszyla2018: wszystko fajnie pięknie, dopóki jakiś rolnik cię widłami nie pogoni. No i na wsi zimy są cięższe niż w mieście. W mieście zawsze można znaleźć jakąś rurę ciepłowniczą, albo otwartą piwnicę. Na wsi już nie bardzo.