Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy umawianie się z dziewczyną, której były miał romans z moją byłoby bardzo złym pomysłem?

Poznaliśmy się właśnie w ten sposób, że ona dała mi znać że nasi partrerzy nas zdradzają (pracowali razem).
Mniej więcej od tego czasu utrzymujemy bliski kontakt, piszemy ze sobą codziennie. Dała mi dużo wsparcia po rozstaniu (ja jej też), rozmawiamy dużo na dość intymne tematy z racji naszych podobnych doświadczeń (zdrada, wybaczanie).

Czuję się przy niej niesamowicie swobodnie, już na samym początku znajomości wyspowiadaliśmy się sobie z różnych wstydliwych zdarzeń, więc nie muszę przed nią udawać kogoś kim nie jestem. Jedyne co przed nią ukrywam to uczucia o których właśnie piszę. Dodatkowo nasze podejścia do związków okazały się być podobne.
Wydaje mi się też, że odbieram od niej pozytywne sygnały, że może ona też by tego chciała, ale się wstydzi. Oczywiście jestem tylko wykopkiem z piwnicy i mogę też źle odbierać te sygnały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W zasadzie to zostaliśmy przyjaciółmi. Widzę w niej dużo lepszą osobę niż moja była i chyba chciałbym czegoś więcej.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5eaea58679b6c666e7bfd5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli łączy was zdrada partnerów. Wiesz jak dla mnie to żadna podstawa dla związku. Nie napisałeś nic o waszych wspólnych zainteresowaniach, podobieństwach itp Jak dla mnie, to bardzo chcesz z kimś być i akurat trafiła się ona.
Może lepiej przemyśleć, co się stało w Twoim poprzednim związku? Wyciągnąć wnioski a nie szukać kogoś do zalepienia dziury.