Wpis z mikrobloga

@maciekicu: o dziwo trafiłem jak w totka i na razie próbuję coś działać, więc jak masz niesamowitą ilość farta i znajdziesz się w odpowiednim miejscu w odpowiednim momencie to da się znaleźć kogoś sensownego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maciekicu: bardzo ciężko jest. Zwłaszcza jak mocno patrzysz na wygląd. Wówczas większość lasek ci odpada. Natomiast jak znajdziesz ładna to często albo nie odpisze, albo mało odpisuje, albo beznadziejnie się gada.
Ja tam nie szukałem ONS i totalna masakra. Zwłaszcza jak też nie masz jakiegoś dobrego zdjęcia.
Niemniej jednak znam jedną udaną parę więc teoretycznie się da.
@maciekicu: Zależy, czego sam oczekujesz i w kogo celujesz. Zarywając do 10/10 ani nie zaciągniesz jej do łóżka, ani nie zagwarantuje Ci tego, że będziesz z nią w związku (chyba, że sam jesteś minimum 9/10). Dobrze jest popatrzeć sobie na opisy, tam często widać to, czego ludzie szukają. Z drugiej zaś strony, po krótkiej rozmowie często da się wyczuć, na co liczy druga osoba, a jeśli nie, to przecież możesz wprost
@kotenko: o to, to! O to mi chodziło. Ciekaw jestem, czy osoby, ktore bawia sie w tindera majac duze powodzenie u płci przeciwnej. Co chwile spotykajac sie z kims innym. Czy takie osoby wlasnie nie maja problemu w późniejszym czasie z jakas glebsza relacja z kimkolwiek¯\_(ツ)_/¯
@master4342: Jeśli masz np. 1037 par, z czego 889 nieodczytanych, to fizycznie nie da się odpowiedzieć na wszystkie, a co dopiero szybko. Dlatego często dochodzi też do olewania ludzi, bo giną gdzieś tam w czeluściach miliona par odłożonych na później, bo teraz nie mam czasu i coś tam. Zdawkowe odpisywanie na #!$%@? bywa po obu stronach - nie będę żadnej gloryfikować, bo nikt świętym nie jest

@maciekicu: Ktoś, kto ma