Wpis z mikrobloga

Biegam od dawna, od około 2010 roku jest już tak powszechnie dostępny wszędzie internet, więc można było dyskutować o bieganiu. Było naprawdę wspaniale - każdy pisał co chciał, nawet jak zdarzały się spory, kłótnie to były one tylko chwilowe i wszystko dało się wytłumaczyć, nie licząc rzecz jasna skrajnych przypadków bluzgania to byli szybko usuwani przez adminów. Niestety koło 2015 roku bieganie znacznie się upowszechniło i pojawiło się multum nerwusów, którzy dostają białej sraczki jak tylko się ich skrytykuje(treningi, zaangażowanie), robią awantury, obrabiają ludziom dupę na prywatnych czatach. Ostatecznie blokują ale mimo wszystko dalej obserwują z fałszywych kont. Reasumując - za dużo ludzi zostało dopuszczonych do biegania i zrobił się z tego chlew obsrany gównem jeśli chodzi o dyskusję. Te ciule chcą aby tylko ich wychwalać.

A jeszcze że tak spytam - są fora gdzie nie można nikogo zablokować, gdzie użytkownicy mogą jedynie pisać komentarze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gownoburza #bieganie
  • 18
@kukurydza: absolutnie z nikim nie rywalizuję tylko czemu niektórzy tak agresywnie reagują jak skrytykuje się dany styl biegania, trenowania, startowania? Zamiast odpisać "eee tam mi się podoba" to wywołują wieloletnie wojny. Mimo że nigdy nikomu nie napisałem że wolno biega to źle to i tak moje wywody zawsze są tak odbierane. Jest tylu głupich ludzi co nie potrafią dłuższego wywodu przeczytać ze zrozumieniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@szczypek45 niepopularny? Od kiedy biegi są tak modne u nas ?od kiedy sztafeta olimpijska jest w programie? Zastanow się zanim coś napiszesz bo narazie to XD z Ciebie. Swoją droga dodam że biegałem 200 i 300 w olimpijskiej nie bo to było modne ,popularne tylko chciałem a chciałem bo byłem dobry na tych dystansach tak jak i w 300 halowo i 400 przez plotki :)
zawsze najbardziej srają ci, którzy ledwo biegają maraton poniżej czwórki, albo ci którzy gonią ogony na jakimś mało wymagającym ultra xD

Tak jest zawsze. Tysiące zdjęc na insta, setki bezwartościowych "treningów" i piątka w pół godziny ¯_(ツ)_/¯


@ProjektGdansk: dzięki - bałem się że już nikt tego nie potwierdzi, czyli nie mam indywidualnego zdania na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gokish: Ja wczoraj usłyszałem od jakiegoś typa co zrobił trenera personalnego, że jak się na początku treningu przebiegnie 1km wolno, a potem 0,5km spacerku i potem dopiero troche szybciej to się robi boosta i szybciej biega na zawodach xD
@aukolb: No ja tam życiówki ostatnio na 5 i 10 podkręciłem ale to od maja zapierd.... srogi był pod 300 km miesięcznie a w sierpniu dobrze ponad. Ale uj tam za 3 tygodnie maraton co ja tam się znam :D