Wpis z mikrobloga

Wiem, że na 99% plotki o pokazie GTA 6 jutro to #!$%@?, ale zesrałbym się ze szczęścia. Dość mam GTA V, tym bardziej, że po przejściu i jakichś kilkudziesięciu godzinach stwierdziłem, że ta gra to takie 7/10. Dobra ale nic specjalnego. GTA 4 mi się bardziej podobało. Mam nadzieje, że 6 będzie bardziej podobna do 4 pod względem fabuły i jej długości, i realizmowi. Latające furki i jakieś debilne pojazdy jak z Saints Row to nie dla mnie
#ps4
  • 23
@FloweryTaste: witam t. ekspert ds. marketingu Rockstar Games

- Rockstar (chyba) nigdy nie robi zapowiedzi bez rzucenia nawet jednego zdjęcia, albo zmiany tła strony, albo czegokolwiek, jeśli mieliby zapowiedzieć to prawdopodobnie by już na Twitterze napisali coś typu

Are you ready for some vice news?

- GTA Online przynosi nadal ogromne ilości dolarów, jakby wypuścili VI to by zabili kurę znoszącą złote jaja. W skrócie, GTA VI wyszłoby szybciej jeśli
@Medonix: W 2013 też się jarałem. Ale pierwszy zawód to długość gry. Mało misji z czego kilka to było przygotowanie do napadów więc trzeba było tylko jakiś pojazd z miejsca na miejsce dostarczyć itp. po prostu mikromisja. A 4 nie dość że długa sama w sobie to jeszcze dwa genialne dodatki. Ale w sumie tak jak chłopaki mówią, walić gta6, remaster 4 z dodatkami też bym przyjął
@FloweryTaste: Ja mam gorsza wizje.
Zaprezentują GTA 6.
Bez Dana Hausera i bez Lazlowa. Ludzi którzy odpowadali za 90% klimatu wszystkich części w 3D.
I wspaniała seria stanie się typowa miałka kasza z open world, coś jak assassins creed. Spoko, ale nikt nie pamięta po roku.