Wpis z mikrobloga

Co jest nie tak z jakością politycznej społeczności w tym chlewie?
Wykop; farma trolli lewicowych i prawicowych, obie strony postują fejki i manipulują i się wzajemnie zwalczają
Lurker; wet dream prawicowców, polfejs i farma trolli i debili
Reddit r/Polska; wet dream lewicowców, absolutna patologia gdzie ludzie łapią bana jak mają odmienne zdanie i nazwą brzydko idola lewicy, gdzie dzień w dzień lecą bluzgi na drugą stronę, a lewica i LGBT są tymi świętymi i wszelka krytyka jest nie fajna ;/

Przecież to jest jakaś porażka : D nigdzie już nie da się normalnie wyrazić zdania, o twitterze nie ma sensu wspominać bo cię raportują i ograniczają zasięgi, na fejsie łapiesz bana, albo cię jadą.

Ten kraj powinno się zasypać betonem i przykryć futrem z norek.

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #4konserwy #polityka #konfederacja #lurker #wykop
  • 21
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: co ty pierdo329932sz XD na reddicie wystarczy nazwać typa z lgbt czy lewicy rakiem, szkodnikiem itp. bez #!$%@? i przekleństw i się ma bana z marszu i generalnie modzi się wtrącają i liżą po jajkach jak się obraża konfę czy pis
  • Odpowiedz
ciekawe jest to że jak się wejdzie na redditowe znaleziska z ziobrą, czy innymi to lecą same obelgi, język wcale nie jest 'kulturalny' i modzi potrafią się przyssać do odbytu osoby która ma agresywny komentarz

banda debili

na lurkerze pajac filtruje treści i robi sam jeden co modzi na reddicie
  • Odpowiedz
w jaki konkretny sposób moje wylewanie żali tutaj ma udowodnić że r/polska to nie jest toksyczny ściek? nie ma to żadnego merytorycznego ani tym bardziej logicznego zastsowania, jesteście cymbalistami
  • Odpowiedz
opowiadanie się po preferowanej stronie to nie merytoryka, żaden z was nie wykazał że się mylę, tymczasem wystarczy wejść w 'znaleziska' polityczne na r/polska i poczytać lizanie się po jajkach jak ci ludzie jadą po wrogach lewicy
  • Odpowiedz
nigdzie już nie da się normalnie wyrazić zdania,

lecisz na czarną za manipulacje,

nie ma to żadnego merytorycznego ani tym bardziej logicznego zastsowania, jesteście cymbalistami


@jacieniemog28: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krs90: ciebie też żegnam za debilizm, poczytaj ich wpisy, jadą równo po tych których nie lubią, a sami próbują mędrkować na mój temat

tylko potwierdzacie co napisałem, ha tfu na lewactwo z polski
  • Odpowiedz
ich ulubiony margot to świętość, jak się go skrytykuje


@jacieniemog28: problem w tym że prawicowcy jej nie krytykują tylko obrażają. Krytyka to nie jest mówienie o kimś ze jest wariatem ktorego jestestwo jest jak jestestwo chorego psychicznie ktory mysli ze jest psem albo Napoleonem Bonaparte.
Możesz krytykować ale nie obrażaj, nie ma nic złego w powiedzeniu ze sie nie zgadzasz z jego działaniami np. przemocą.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: skończcie robić te fikołki, co chwila leci komentarz że bosak to debil, że ten i tamten to taki i taki, sami się gubicie w zeznaniach i tak, skoro tak, to margot to pajac i jest to moja opinia, widzę co facet robi, żaden trans się tak nie zachowuje, to prowokator polityczny i troll pisu
  • Odpowiedz
co chwila leci komentarz że bosak to debil


@jacieniemog28: ja tam jesli juz to komentuje glupoty ktore pisze na twitterze. Nie pisze ze to debil tylko ze pisze debilizmy. To jest roznica. Nie pisze ze to wariat ktory mysli ze jest psem.

to margot to pajac i jest to moja opinia


@jacieniemog28: to jest obrazanie a nie opinia. Dlatego lapiesz bany.
  • Odpowiedz