Wpis z mikrobloga

Będzie ktoś tak dobry i mi wytłumaczy jak działa Fut? W Fifę gram sporo i gram raczej dobrze i się zastanawiam czy na tym da się zarobić i ewentualnie jak? Zawsze grałem w sezony i FUTem się nie interesowałem, ale może warto zacząć. Bardziej już w kontekście Fify 21, a nie 20 ale domyślam się, że będzie to działać tak samo. Jak dobrze trzeba grać żeby na tym coś zarobić?
#ps4 #fifa20 #fut
  • 6
@Cinkito: w sensie chcesz zrobić monetki i je sprzedać? Czy po prostu mieć monetki w grze i budować skład? Zresztą... jeden pies.
Albo musisz ograniać rynek i sporo handlować kartami albo mieć szczeście i trafić w paczce coś dużo wartego i sprzedawalnego, co ostatnio nie jest regułą, bo coraz więcej EA wprowadza paczek niewymiennych, czyli trafiasz tam zawodników niesprzedawalnych na rynku
@Cinkito: A sam FUT działa tak, że masz 3 główne tryby - Division Rival, FUT Champions i Squad Battels, w których co tydzień dostajesz nagrody za grę, o ile oczywiście grasz. Są to monety, paczki albo niewymienni zawodnicy. Oprócz tego masz jeszcze jakieś zadania związane z grą albo tzw wyzwania budowania składów. Czy w nowej FIFIE bedzie tak samo? Raczej tak, możliwe są jakiś zmiany ale raczej nie rewolucyjne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito: Jak się ciut przyłożyłem to 2 lata temu sprzedałem monety za 1k w zimie jakoś, a w zeszłej edycji tylko grając, bez handlu miałem połowę tego.