Wpis z mikrobloga

Ej #sony, SONY, ale się na was zawiodłem.

- #ps5 wygląda jak polystation z bazarku, przeżyłem to,
- cena normalna więc jest ok tutaj
- 2 normalne gry na start z tego jedną to soulsy w które nie każdy lubi grać, a druga to Spiderman, czyli kalka jedynki, tyle że z murzynem.
- ceny gier nawet 359 zł to kogoś ostro suty pieką
- nic na prezentacji nie pokazaliście z możliwość nowego pada, albo tych grywalnych fragmentów rozgrywki do nagrania.

Jestem wielkim fanem #ps4. Mam sporo gier jak na moje możliwość finansowe w pudełkach, mam PS4 pro, mam vr, move, nawet pistolet do move i #!$%@?ą stacje ładowania padów. Nawet #!$%@? kubek PlayStation mam. Ale mnie teraz #!$%@? i nie kupię na premierę tej konsoli. Mam nadzieję że zrobi tak dużo więcej osób i się ogarniecie. Jakiś rok po premierze może dam wam szansę. Teraz nie ma opcji.

Taki Xbox to jak weźmiecie na raty bezpośrednio od Microsoftu to w cenie masz już nawet gamepassa.

Niby PlayStation exclusive... Ale gdzie one są? Na premierę powinno być przynajmniej 5 tytułów AAA po 250 zł za sztukę.

AAAA szkoda strzepić ryja nawet :(
#gry
  • 10
@QUANTUM-DICK no nie ma sensu :) jeszcze sie okaze ze ms tez zaszaleje z grami i dopiero bedzie. Pamietaj ze MS to jest gigant - oni moga sobie pozwolic nawet zanotowac straty zeby tylko wyjsc do przodu z konsolami. No ale co przyznam nawet ten spiderman cudownie sie prezentuje i prawdopodobnie kupie pozniej ps5 zeby ograc exy