Wpis z mikrobloga

#sluchawki #samsung #audio #audiofile

Jeżeli przyjdzie wam do głowy wydać 500zł na Samsung buds + to proponuję jebnąć bańką w parapet, może ochłoniecie, totalny szajs.
Chyba zrezygnuję z bezprzewodowych słuchawek w ogóle. Sony kuszą, ale 180 euro to za dużo...... no i nigdy więcej kota w worku.

Jak na razie wróciłem do tych dołączonych do Samsunga s8 i to są absolutnie najlepsze słuchawki jakie w życiu miałem, a kosztują 15 euro.
  • 7
@ArturKa: niestety słuchawki bezprzewodowe w oparciu o BT (zakładam że k takich mowa) to jest dramat. Dopiero przy kwocie 500-600,- zaczyna się robić lepiej ale nadal do kabla za 100,- daleka droga.
Myślałem nad flagowym modelem sony. Ale nie dam 800 zł w ciemno....


@ArturKa: marne szanse by to było coś super. Z artykułu który wkleiłem jasno wynika, że problemem jest sama technologia BT. Kodek AptX HD trochę poprawia temat ale jak widać nadal brakuje do jakości CD.
@ArturKa
@ksiak
Podziękujcie użytkownikom, którzy klaskali uszami, kiedy usuwano gniazdo mini jack. Nie dostaliśmy nic w zamian, producenci oszczędzają i mogą więcej zarobić, a użytkownik niech się buja z tym bezprzewodowym gównem.

Osobiście ze wszystkich słabych opcji wybieram adapter mini jack i porządne słuchawki z kablem.
Nie dostaliśmy nic w zamian, producenci oszczędzają i mogą więcej zarobić, a użytkownik niech się buja z tym bezprzewodowym gównem.


@jamtojest: ja "krzyczałem", że to jest złe ( ͡° ͜ʖ ͡°)