Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Nie mam switcha, ale całkiem bawi mnie tu obrażanie ludzi którzy kupują tą nową kolekcję Mario.

Jeżeli ktoś uznał że jest warta tych pieniędzy to ją kupił, to są jego środki i w sumie nikomu nic do tego, na pewno to nie upoważnia to obrażania takiej osoby.

Ale czego ja oczekuje po wykopie i tutejszych użytkownikach ¯\_(ツ)_/¯

#nintendoswitch
  • 11
ale całkiem bawi mnie tu obrażanie ludzi którzy kupują tą nową kolekcję Mario.


@OmarBongo: @Kakaladze: Ja ją kupiłem w boxie (będą pewnie zyskiwały na wartości z czasem) ale i tak mam mocny niesmak. Kupując tą kolekcję w cyfrze ludzie pokazują Nintendo, że prawie żadnym nakładem pracy mogą zarabiać hajsy. Jeszcze bym rozumiał jakby kod źródłowy zgubili albo coś ale c'mon, oni ten kod źródłowy mają i ludzie już portowali np
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kryspin013: wszystko co mówisz to prawda. Ale wciąż to nie jest powód by płakać na Mirko że ktoś kupił a ktoś nie xd a takich osób jest całkiem sporo + idą w ruch wyzwiska oraz chwalenie się piractwem xd żałosne trochę to wszystko, dajmy ludziom grać w spokoku
Jeżeli ktoś uznał że jest warta tych pieniędzy to ją kupił, to są jego środki i w sumie nikomu nic do tego


@Kakaladze: true, mam to w dupie kto na co wydaje kasę, mogę mieć swoją opinię ale nie widzę potrzeby obnoszenia się z tym pisząc na mirko "co za debile to kupują" ale strasznie mnie bawi jak ci fanboje widzą posty typu "Animal Crossing/Super Mario 3D All-Stars tydzień przed premierą
Ale wciąż to nie jest powód by płakać na Mirko że ktoś kupił a ktoś nie xd


@OmarBongo: No nie, ale kto płacze? Czubek od auschwitz co musi się zdefekować za każdym razem jak nintendo cokolwiek wypuści i ten drugi troll co mu idzie ciężko pisanie po polsku xd

Sam klepnąłem wpis, że trochę beka jak ktoś kupi w cyfrze bo powody, które wymieniłem wyżej.
Kryspin013 - > Ale wciąż to nie jest powód by płakać na Mirko że ktoś kupił a ktoś ni...

źródło: comment_1600377726a1VKsaXRtNfnd5s7Wxu4W2.jpg

Pobierz
Nie mam switcha, ale całkiem bawi mnie tu obrażanie ludzi którzy kupują tą nową kolekcję Mario.


@Kakaladze A z ciekwaości to zacytujesz chociaż jeden taki wpis gdzie ktoś obraża tych co kupili?

Bo głownie to jest jechanie po Nintendo, że wypuścili 3 stare kotlety na emulatorach zamiast zadać sobię choć odrobinę trudu na przeportowanie i podkręcenie tych gier na Switcha.
I ciężko się temu dziwić skoro sami fani byli w stanie przeportować
@Tesseract "Gry dostępne trzy dni przed oficjalną premierą skierowaną do bezmózgich frajerów kupujących trzy dwudziestoletnie gry za 240zł, które powinny być za darmo w abonamencie online xD"