Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiele takich historii już tu było ale no muszę, bo nie wiem czy ja jestem głupi czy inni #!$%@?ęci :)

Rozstałem się z wieloletnią partnerką. Było lepiej, było gorzej i się skończyło, nie ma co rozstrzygać o winie bo pewnie jest po środku.. i ten wpis nie jest nawet o niej a o jej/naszych przyjaciołach? W naszym układzie generalnie, to ja płaciłem za wynajem mieszkania i ja byłem stroną umowy itp itd możne powiedzieć, że mieszkanie było "moje (mimo że wynajmowałem). Z racji dość no nagłego zakończenia związku, podjąłem też szybkie kroki w celu rezygnacji z wynajmu, bo w pojedynkę po prostu nie kalkuluje mi się takie mieszkanie (w ogóle go nie potrzebuję, mam gdzie iść). Fart nie fart właściciel zrezygnował z obowiązujących terminów w umowie (3 miesiące) na rzecz tego ze do końca miesiąca się wyprowadzimy (albo tak albo 3 miechy). Skorzystałem.

Zostałem zmieszany za to z błotem, bo biedną samotną (teraz) kobietę właściwie wyekspediowałem na bruk - oczywiście przez naszych wspólnych znajomych, że jak mogłem, że powinienem poczekać, że gdzie ona się podzieje i że myślę tylko o sobie... w mojej opinii powinna się cieszyć że ma czas do końca miesiąca a nie że jej wystawiłem rzeczy za drzwi... no i się zacząłem zastanawiać, czy faktycznie taki "uj" ze mnie?

Co o tym sądzicie?

#zdrada #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #znajomi #rozstanie #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f648721f49ad326e7b1a1db
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 37
NagaEkolożka: @GwiezdnaStara pewnie tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak jest tag zdrada, stwierdzenie, że wina po srodku i dodanie, że "on ma gdzie isc" to pewnie niebieski zdradził i wprowadza się do pieroga na boku. Jakby ona zdradziła to byłby osobny akapit poświęcony temu.

W ogóle cała ta historia brzmi jak dziwnie, że pewnie brakuje z 10 brakujących elementów, które by wyjaśniły oburzenie znajomych.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: > czemu tag zdrada? Zdradziłeś ją?

@AnonimoweMirkoWyznania: Ona mnie

NagaEkolożka: @GwiezdnaStara pewnie tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak jest tag zdrada, stwierdzenie, że wina po srodku i dodanie, że "on ma gdzie isc" to pewnie niebieski zdradził i wprowadza się do pieroga na boku. Jakby ona zdradziła to byłby osobny akapit poświęcony temu.

W ogóle cała ta historia brzmi jak dziwnie, że pewnie brakuje z
7b4d87c887: > @AnonimoweMirkoWyznania: nie znam dobrze tła sytuacji - skąd to wynikało i dlaczego Ty płaciłeś za wszystko - i czy w ogóle z nią uwzględniłeś, że masz zamiar nagle wypowiedzieć mieszkanie i że ma się pakować i nara.

@GrumpyStar: Jak wspomniałem wyżej, powiedziałem jej co zrobię (że no ja przestaję wynajmować jak najszybciej bo sam dla siebie nie potrzebuję tego mieszkania) i z drugiej strony nie było żadnej
GigantycznyStarzec: Nie, bardzo dobrze zrobiłeś że ją #!$%@?łeś. Szanuję. Nie przejmuj się tamtymi znajomymi, bo to wytresowane cucki którzy bedą bronić kobietę za wszelką cenę tylko dlatego że ma cipę. Niestety w dzisiejszych czasach większość mężczyzn taka jest. Jak znajomym nie pasuje to powiedz im że to twoja decyzja i niech sobie przyjmą i utrzymują księżniczkę i każ im #!$%@?ć jeśli coś nie tak.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
j0seph


@AnonimoweMirkoWyznania: zależy, jakie jest tło sytuacji i w jakim ona jest stanie psychicznym, jeśli Cię kocha i nie radzi sobie z rozstaniem, to to jest gruba akcja, żeby dajmy na to w 3 tygodnie zreorganizować sobie życie. Z drugiej strony, czemu sama nie potrafi się utrzymać? Jak ja "wyrzucałam" byłego z mieszkania to byłam tak zdesperowana i było mi go tak szkoda, że chciałam mu zapłacić kaucję w nowym (
@AnonimoweMirkoWyznania: wszystko zależy od kontekstu. Kiedy jej powiedziałeś, ile miała czasu, czy się umówiliście? Bo jeśli tego nie uzgadnialiście, a powiedziałeś jej na ostatni moment, to owszem jesteś #!$%@?.