Wpis z mikrobloga

@aarahon: A nie mozesz isc w jakiegos prekursora skuterów z Włoch? Malaguti inne takie takie?
Jak szukasz cos co nie wyglada jak gowno 125ccm tylko 250-400 to varadero jest spoko, odstrasza przedni zawias.

Malaguti inne takie takie?


@dwiesciedziewiecdziesiatpiec: właśnie nie ma nic ciekawego w okolicy, był taki jeden sym ale jak popatrzyłem że trzeba dać koło 1600 zł za części do jego ewentualnego remontu i to bez dotykania głowicy to podziękowałem.

I pomyśleć ze 100 mam po 2,9s a tu sie ktoś poci nad 125ccm ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dwiesciedziewiecdziesiatpiec: nie mam widzenia stereoskopowego i dowiedziałem się o tym
odpuść sobie moto jak chcesz zyc. Zajebiscie wazne w lataniu jest szybka reakcja na wymuszających pierwszeństwo zjebow. A jak masz ich zobaczyć jak cos z oczami nie tak.


@dwiesciedziewiecdziesiatpiec: nie przeszkadza mi to, tak jak nie przeszkadzało mi to obsługiwać suwnice, wózki widłowe i ładowarki ani jeździć autem czy właśnie motocyklami, teraz przyszedł czas na zakup swojego.
Ale mi przeszkadza ze mozesz #!$%@? sie motocyklem o auto żony wracającej z dzieciakiem z przedszkola.


@dwiesciedziewiecdziesiatpiec: i mam na to takie same szanse jak Ty. Nawet mniejsze bo nawet jakbym chciał to ja nie mam

I pomyśleć ze 100 mam po 2,9s


Najlepiej pozamykaj wszystkich w klatce i mniej wszystkie drogi dla siebie, żony i bombelka.

Nikt mi nie klepnie badań z powodów formalnych, nie dlatego że sobie nie poradzę
w lipcu robiłem badania przedłużenie prawa jazdy i nikt nie robił problemów z tego tytułu.


@mdmicky92: ale do tego mam astygmatyzm i noszę okulary, nie chcieli mi dlatego podbić badań.

W każdym razie bylem oglądać dziś tę sto dwudziestkę piątkę i powiem tak, masakrycznie wielka krowa i zadyszkę dostawała po 70 kmph ale te 90 kmph leci. Gość mocno nie chce się chyba targować ale najpierw spróbuję 3600 zaproponować, maks 3800
@aarahon: nadal mnie nie zaskakujesz, podbijam Twoją ofertę o operacyjną korekcję zeza w młodości i nadal nikt mi nie robił problemów. Gdyby chodziło o C i D, wtedy nie byłoby szansy, to fakt. Ale w tym przypadku poszło gładko. Jak chcesz przyjechać na Lubelszczyznę, to dam Ci namiar na lekarza, który u mnie nie widział przeciwwskazań do jazdy na moto. Mam jedynie w prawie jazdy, że muszę jeździć w okularach lub