Wpis z mikrobloga

@Atreyu: znacznie lepiej i wiarygodniej ten film wyglądałby, gdyby obok stała Tesla 3 i przez to naocznie widzom pokazał, porównał oba samochody i tym samym rzeczywiście potwierdził argumentami, że kupił ten czy tamten. Dla mnie to było lekkie "xD", gdy zorientowałem się, że cały film jest o Volcie, a Tesla występuje tylko w nazwie filmu.
@kapuczina_corki_somsiada: jak oglądam recenzje Tesli pokazujące ilość miejsca czy jej systemy to rzadko kiedy widzę porównanie 1:1 z benzyniakiem w jej cenie. To samo jak chodzi o wnętrze czy jakość wykonania

W sumie poza dragstripami to nie widziałem takiego filmu
Linus tutaj reklamuje akurat samochód ale na WAN Show już kilka razy mówił, że od Tesli odrzuca go:
- że robią z niej markę "premium", kupując pruise masz samochód, a z Teslą masz dodatkowo łatkę snoba, bo tak się promują
- w Tesli mieli np. akcje, że zablokowali komuś jakąś funkcjonalność (samochód kupiony z drugiej ręki), bo sobie obliczyli, że była włączona przez przypadek - nabywca z drugiej ręki był ofiarą tej
@Atreyu: ten gosc nie jest inzynierem, tylko youtuberem, wiec jego zdanie nie ma jakiegos wiekszego znaczenia. Jesli chodzi o tesle, to jedyne czego bym sie bal, ze stanie sie drugm apple wsrod samochodow a nie volkswagenem czy toyota.
@Atreyu: Jak ktoś potrzebuje auta do przemieszczania się z punktu A do punktu B to kupuje używane Volvo z lat 2000 i je gazuje. Jak na polskie warunki jest to wyjątkowo dobra opcja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wiec jego zdanie nie ma jakiegos wiekszego znaczenia


@grypa-grypowska: od kiedy opiniotwórczość w kontekście oceny finalnego konsumenckiego produktu zależy od stopnia naukowego? Czy wszyscy youtuberzy motoryzacyjni mają wyższe z automotive?

Jego zdanie ma jakieś 12 milionów razy większą siłę przebicia niż twoje, choćbyś miał habilitację z elektroniki
@Atreyu: sile przebicia tak, ale mnie interesuje merytoryka, z tego co piszesz to on cos tam o hybrydach gadal, ale hybrydy dla mnie to slepa uliczka, bo nigdy hybryda nie zejdzie z redukcja spalania do poziomu 90-99%, bo by musiala miec nawalone tyle baterii w srodku co tesla. Natomiast tesla spokojnie moze usprawnic wszystkie parametry wlacznie z koncowa cena. Jak nie zrobi tego tesla, to pojawi sie jakis xiaomi, ktory pozamiata