Wpis z mikrobloga

@PL_Coinik:

>film odtwarzany z rzeczywistej rozgrywki gry, nic nie ucinam nie przyśpieszam itp

A szkoda, bo powinieneś. Kolega wyżej ma niestety rację, 2k8 na pełnej.

bębą i inne treści spokojnie ;p wszystko masz w opisie , tam można więcej wykręcić , może poprawie ten wynik

Faktycznie grasz na pełnej wyjebce. Zepnij się na te 15min na respie, pokaż co można tam wykręcić. W ogóle nie tylko styl gry jest dość niechlujny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PL_Coinik: nie będę oglądał pół h filmiku, żeby gdzieś po drodze coś znaleźć. XD znaczy wiesz, rób jak uważasz, ale z takimi materiałami nie wróżę Ci przyszłości na yt.
Edit: obejrzałem filmik tak trochę skacząc, na odtwarzaniu x2, i jakoś nie kojarzę info o mobach albo np. stawaniu na portalach. Chyba, że nagle zacząłeś mówić, bo oglądałem na wyciszeniu - muzyka mi nie pasowała ale to już dość subiektywna sprawa więc
@WhiteRower: 15minut z refila okresla przeważnie twoj maks k/h expa to jest nagranie z rzeczywistej rozgrywki dwóch respów beda i inne filmy, tak sobie to wymyśliłem każdy sobie może zobaczyć w normanym odtworzeniu czy ciezki ten resp czy nie czy jakies ciezkie chwile były itp
@PL_Coinik: raczej nikomu sie taki poradnik nie przyda, a tymbardziej nikt sie nie bedzie na tym wzorowac XD
tak na szybko to brak imbu, eq beznadziejne, gra na slabym poziomie, exp tez tragiczny, nagranie ma 30 min wiec watpie ze komus sie bedzie chcialo to ogladac